Тернопільський борець – срібний призер Кубку Націй

antoniuk-buharest-2016-1-1У Бухаресті (Румунія) відбувся традиційний Міжнародний турнір з трьох видів боротби – Кубок Європейських Націй.

У змаганнях взяли участь 10 команд з різних європейських країн. Українські борці греко-римського стилю посіли друге місце, змагаючись із командами Румунії, Росії, Вірменії, Азербайджану та Туреччини. Наші спортсмени стали срібними призерами змагань, обійшовши румунів та поляків, а у фіналі поступившись суперникам із Росії.

В особистому заліку тернопільський спортсмен Андрій Антонюк, виступаючи у ваговій категорії 80 кг, посів друге місце. Андрій – вихованець Тернопільської ДЮСШ з греко-римської боротьби, представляє обласну ШВСМ, студент ТНЕУ. Готували спортсмена до змагань тренери Андрій Телебан та Віталій Ліщинський.