Хто такий Віктор Шепета?

Шепета Віктор Михайлович, народився 25 лютого 1984 р. в місті Чортків Тернопільської області. Батько – Михайло Семенович – понад 30 років пропрацював у Чортківському ПМК №258 муляром та водієм вантажних автомобілів, мати – Любов Іванівна – працювала у сфері громадського харчування бухгалтером.

У 1990 році розпочав навчання в загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №5. Ще у шкільні роки вирізнявся жагою до знань, наполегливістю та працьовитістю, завжди ставив перед собою складні завдання і обов’язково домагався їх вирішення.

У 2001 році, закінчивши школу, вступив в Івано-Франківський Інститут менеджменту та економіки «Галицька Академія», який закінчив у 2005 році з відзнакою, отримавши вищу освіту та здобувши кваліфікацію бакалавр з менеджменту організацій.

У 2006 році закінчив Івано-франківський національний технічний університет нафти та газу, отримав вищу освіту, здобувши кваліфікацію спеціаліст з менеджменту організацій.

Через внутрішню потребу проводити позитивні зміни у своїй країні вісімнадцятилітній юнак у 2003 році стає членом партії Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина». Першою важливою і відповідальною справою стало створення партійних осередків у кожному селі Чортківського району. Налагодивши їх ефективну роботу, у 2005 році очолив Чортківську районну партійну організацію та керую нею і зараз.

***

Загалом трудова діяльність пов’язана з партійною роботою.

З липня 2006 року по червень 2007-го – помічник-консультант народного депутата України п’ятого скликання Сивульського М.І.

З листопада 2007 по травень 2008 року – помічник-консультант народного депутата України шостого скликання Сивульського М.І.

З червня 2008 року по грудень 2012-го – помічник-консультант народного депутата України шостого скликання Сочки О.О.

Під час спілкування з громадянами у приймальні народного депутата допомагав людям вирішувати їх наболілі проблеми.

З 29 травня по 22 вересня 2014 року очолював Чортківську РДА. За короткий термін перебування на керівній посаді довів свою непідробну зацікавленість у вирішенні проблем району та громадян. Зумів показати свої організаторські та господарські здібності.

***

У березні 2006 року був обраний депутатом Тернопільської обласної ради п’ятого скликання від «Блоку Юлії Тимошенко».

В жовтні 2010 року обраний депутатом Чортківської районної ради, де очолюю фракцію ВО «Батьківщина».

В листопаді 2010 року обраний до складу виконавчого комітету Чортківської міської ради Тернопільської області.

У червні 2014 року очолив Чортківську районну державну адміністрацію. У вересні був звільнений указом Президента Порошенка у зв’язку із прийнятим рішення балотуватися в народні депутати України від ВО «Батьківщина».

***

Вірний чоловік для дружини Наталі, яка працює у Чортківській міській раді головним спеціалістом відділу містобудування, архітектури та капітального виробництва і дбайливий, люблячий батько для двох чудових синів – Мар’яна і Валентина – 2008 і 2011 років народження. Сім’я проживає у місті Чорткові.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

infoprostir@gmail.com