Як «Тріода» запалювала у Тернополі. Фото. Відео


Вчора, 25 січня, у рамках всеукраїнського туру до Тернополя завітали учасники телешоу «Х-фактор».

Серед тих, хто співав для тернополян були Сергій Гладир, Михайло Мостовий, Даша Ковтун, Сашко Порядинський і, звісно, наші земляки, суперфіналісти шоу – гурт «Тріода».

Виступ у Тернополі став для хлопців особливим, адже у цей день, 25 січня, святкував день народження один із учасників «Тріоди» – Андрій Гамбаль.

Фани тернопільського колективу, який так полюбився всій країні і не тільки, підготували безліч подарунків для хлопців, а виступом були просто зачаровані.

«Усім привіт !!!! Концерт у Тернополі був просто чудовий !!! Хлопці виступили дуже класно !!! Дякуємо їм за цю атмосферу, настрій і емоції та з нетерпінням чекаємо наступних зустрічей !!!!!», — діляться враженнями від виступу «Тріоди» тернополяни на офіційній сторінці гурту у соцмережі

«Це було незабутньоооо))** я ще не можу повірити що це все відбувалося насправді!!!!) Вони Н.А.Й.К.Р.А.Щ.І!! Такі справжні..прості ..тернопільські хлопці)) неначе був сольний концерт Тріоди) всіх решту не замітила))», — розповідає прихильниця «Тріоди».

DZ1ocrJrT8w

9DqV7MNGYM8

0KaQ7qkv_Lc

kv3QU0JqyJw

M3VmLRqnSzw

Фото, відео: Тріода (Триода)Офіційна сторінка
Комментарии:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>