WordPress темы скачать; блог программистов; русский WordPress на wp-docs.ru.

Тернопільські борці вибороле одне «золото» і три «бронзи»

%d1%81%d0%bf%d0%be%d1%80%d1%82Відкритий Всеукраїнський турнір з греко-римської боротьби серед кадетів та юнаків пам’яті знаного борця Закарпатського краю Іштвана Кутлана та видатного тренера Закарпаття Еміла Кудрона впродовж трьох днів тривав у місті Виноградові.

(далее…)

На Тернопільщині шахраї вкрали в пенсіонера всі заощадження

шахраї15 тисяч гривень – така ціна довірливості 78-річного пенсіонера з Тернополя. Невідомі зловмисники обманом викрали з помешкання потерпілого заощадження.
(далее…)

Тернопільський вуз – серед лідерів за індексом прозорості!

ТНПУАналітичний центр CEDOS на підставі  ретельних досліджень та аналізу багатьох чинників досліджень склав і оприлюднив рейтинг вищих навчальних закладів України за індексом прозорості.
(далее…)

На Тернопільщині відновлюють бункер часів Першої світової війни. Фото

dsc07773Роботи із відновлення бункеру бригади Больцано часів Першої світової війни у Бурканові – на завершальному етапі.
(далее…)

Тернополяни отримають нові паспорти

паспорт

З 1 жовтня 2016 року кожен бажаючий громадянин України зможе отримати паспорт у вигляді ID-картки.
(далее…)

Екологічне лихо на Тернопільщині. Фото

pm551image002

Повідомлення про екологічне правопорушення надійшло  до правоохоронців Борщівського відділення поліції від представників громадської організації «Скеля».
(далее…)

На Тернопільщині знайшли роботу лише для 20% демобілізованих бійців

АТО2У місцевих центрах зайнятості Тернопільщини впродовж січня-серпня поточного року зереєстрували 1268 безробітних демобілізованих учасників АТО, з яких 34 – інваліди. Про це повідомив директор обласного центру зайнятості Петро Химейчук.
(далее…)

Який мінімальний стаж роботи для призначення пенсії по інвалідності?

Для інвалідів I групи, а також у період до 01.01.2017, для інвалідів ІІ групи:
(далее…)

За що штрафуватимуть тернополян?

%d0%bb%d0%b8%d1%81%d1%82%d1%8fМуніципальна поліція Тернополя штрафуватиме жителів міста, які будуть спалювати листя чи сміття.
(далее…)

Депутати Тернопільської облради просять продовжити мораторій на продаж землі

image-3-1024x768За спільної ініціативи всіх депутатських фракцій, президія Тернопільської обласної ради винесла на сесію питання щодо необхідності продовження мораторію на продаж сільськогосподарської землі в Україні. Дане звернення рада підтримала практично одноголосно.
(далее…)