Category Archives: Новини

В Тернополі депутати роздали в приватну власність лісопаркову зону

Тернопільською місцевою прокуратурою здійснюється досудове розслідування в кримінальному провадженні за ознаками вчинення злочину, передбаченого частиною першою статті 364 Кримінального кодексу України за фактом незаконної передачі у приватну власність 10 земельних ділянок в межах лісопаркової зони.
(більше…)

На Тернопільщині викрили забудовника, який ухилявся від сплати податків

Днями співробітники податкової міліції Головного управління ДФС у Тернопільській області під процесуальним керівництвом прокуратури Тернопільської області викрили протиправну діяльність посадових осіб двох будівельних фірм. Суб’єкти господарювання, займаючись будівництвом та реалізацією квартир і нежитлових приміщень, ухилились від сплати податків у особливо великих розмірах.
(більше…)

В Чорткові кількість захворювань на грип зростає: двоє людей вже померли

Недуга продовжує вирувати на Чортківщині.

Минулого тижня кількість людей, які захворіли, становила 465 людей. Протягом останніх днів кількість хворих збільшилась майже вдвічі. Цього тижня з симптомами захворювання до медиків звернулися 914 громадян. В зоні ризику особливо перебувають діти.
(більше…)

В Копичинецькій громаді вчителі сидять без зарплати

Зимовий період досить складний для багатьох українців.

На плечі громадян падають чималі витрати на оплату комунальних послуг, придбання теплого одягу, побутові видатки. Окрім цього взимку є чимало свят, які кожен українець хоче відсвяткувати гідно.
(більше…)

Деталі корупційної схеми в Тернопільській РДА

2 грудня 2019 року начальника одного із відділів Тернопільської районної державної адміністрації впіймали на хабарі.
(більше…)

Сопель призначив собі ще одного заступника

Арсен Марчишак призначений заступником голови Тернопільської обласної державної адміністрації.

Як і у випадку із іншим заступником – Ігорем Гайдуком, на сайті облдержадміністрації відсутнє розпорядження про його призначення. Офіційних повідомлень у відомстві ще теж не робили.
(більше…)

На Тернопільщині чиновники незаконно завищували вартість газу для бюджетних установ

Служба безпеки України викрила механізм розтрати бюджетних коштів посадовцями районних держадміністрацій Тернопільщини під час постачання природного газу місцевим закладам освіти.
(більше…)

Деталі вчорашньої спецоперації правоохоронців в Тернополі. Фото

Наркотики, зброю, набої, гроші, мобільні телефони, автомобілі та особисті записники – усе це вилучили оперативники в ході проведення масштабної спецоперації, яка тривала на території трьох областей.

(більше…)

infoprostir@gmail.com