Рятувальники продовжують витягувати із снігових пасток транспортні засоби
![](http://infoprostir.te.ua/wp-content/uploads/2021/02/151177195_3873027506052522_2882602007904438864_o-300x225.jpg)
За минулу добу рятувальними підрозділами здійснено 7 виїздів на буксирування автомобілів із снігових заметів
• В с. Борсуки Кременецького (Лановецького) району черговим караулом 11 ДПРЧ Управління проведено буксирування з снігового замету шкільного автобуса з пасажирами.
• В с. Швейків Чортківського (Монастириського) району черговим караулом 19 ДПРЧ Управління проведено буксирування з снігового замету автомобіля, який доставляв хліб.
• В с. Дибще Тернопільського (Козівського) району черговим караулом 18 ДПРЧ Управління проведено буксирування з снігового замету легкового автомобіля в якому перебували діти.
• В с. Вербка Чортківського (Монастириського) району черговим караулом 19 ДПРЧ Управління проведено буксирування з території села на розчищену ділянку дороги автомобіля в якому перебували двоє немовлят, що потребували госпіталізації.
• В с. Гніздичне Тернопільського (Збаразького) району черговим караулом 18 ДПРЧ Управління проведено буксирування з снігового замету легкового автомобіля в якому перебували діти.
• В м. Бережани Тернопільського (Бережанського) району черговим караулом 7 ДПРЧ Управління проведено буксирування з снігового замету карету екстреної медичної допомоги.
• В хутір Морґи с. Литвинів Тернопільського (Підгаєцького) району черговим караулом 14 ДПРЧ Управління проведено буксирування з снігового замету легковий автомобіль.