Category Archives: Економіка

За два роки сплата акцизного податку до місцевих бюджетів скоротилася більш ніж у два рази

“Продовжую переконуватися, що порошенківці, які керують Тернопільською областю, мають великі кишені в штанах та маленькі звивини в голові”, – написав на своїй сторінці у фейсбуці Володимир Бойко.
(більше…)

Для Шумського районного суду закупили нові меблі

Договір на закупівлю за бюджетні кошти сидінь,стільців для учасників судового процесу та лав для слухачів судового процесу уклало Територіальне управління Державної судової адміністрації України у Тернопільській області з фізичною особою – підприємцем Рудим Антоном Васильовичем.
(більше…)

Тернопільська міська рада планує виставити на аукціон 6 гектарів землі на вулиці Київській

На наступному сесійному засіданні Тернопільська міська рада має намір прийняти рішення, згідно якого дати дозвіл на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею до 2,00га під будівництво багатоквартирного житлового будинку з вбудовано-прибудованими приміщеннями громадського призначення за адресою вул.Київська в оренду терміном на десять років, за рахунок земель, не наданих у користування та не переданих у власність, шляхом продажу на земельних торгах у формі аукціону.
(більше…)

Який стан промислового розвитку та сфери послуг в Кременці?

Моніторинг промислового розвитку міста здійснюється згідно переліку базових підприємств, який визначений Головним управлінням статистики в Тернопільській області та залишається незмінним для можливості проведення щорічних порівнянь. Промислова база міста складається з 3 економічно-активних підприємств, а саме:  ТзОВ «Фабрика «Ватин», ТОВ «Укркрейда» та КП «Міськводгосп». Дані підприємства не є великими бюджетоутворюючими підприємствами.
(більше…)

Суб’єкти господарювання Тернопілля сплатили майже 36 млн грн податку на прибуток

Впродовж січня-лютого 2019 року платники податків Тернопільщини забезпечили до Зведеного бюджету України сплату 35,9 млн грн податку на прибуток. До державного бюджету суб’єкти господарювання спрямували 31,8 млн грн цього платежу. Місцеві скарбниці отримали 4,1 млн грн податку на прибуток.
(більше…)

Комунальне господарство Кременця: куди вкладалися кошти в 2018 році

Житлово – комунальне господарство є однією з найважливіших сфер діяльності, від ефективності роботи якого залежить життєдіяльність міста Кременця.
(більше…)

В минулому році в Кременці проведено понад 50 спортивних змагань

На розвиток фізичної культури і спорту в 2018 році використано 2 861,6 тисяч гривень. Зокрема, на утримання дитячо-юнацької спортивної школи профінансовано кошти в сумі 2 508,8 тисяч гривень.
(більше…)

В 2018 році на культуру в Кременці потрачено понад 8 мільйонів гривень

В Кременці обсяг видатків в галузі  культури у 2018 році склав 8609 тис.грн., у тому числі, видатки розвитку склали  372,9 тис.грн., а саме: проведено капітальний ремонт частини фасаду будівлі музею на загальну суму 327,9 тис.грн.; закуплено книжки бібліотекою для дорослих на суму 5,0 тис.грн.; школою мистецтв придбано комп’ютер та 50 костюмів для хористів на суму 28 тис.грн; відділом культури придбано фотоапарат на суму 12 тис.грн.
(більше…)

Суд зобов’язав головного комунальника міста Тернополя сплатити понад 13 тисяч гривень штрафу

Тернопільський міськрайонний суд виніс постанову про притягнення начальника Управління житлово-комунального господарства, благоустрою та екології Тернопільської міської ради Олега Соколовського до адміністративної відповідальності.
(більше…)

Бережанська райрада виділила по 7 гривень кожній дитині на харчування

Бережанська районна рада 26 лютого 2019 року прийняла рішення № 453 “Про встановлення розміру батьківської плати за харчування дітей у закладах дошкільної   освіти   та   у   дошкільних підрозділах   навчально-виховних комплексів Бережанського району”.
(більше…)

infoprostir@gmail.com