Category Archives: Економіка

На Тернопільщині теж є чиновник із зарплатою в понад 100 тисяч гривень

Інформація про нараховані в кінці року премії ТОП-чиновникам досі активно обговорюється серед громадян.
(більше…)

В новоутвореній громаді, де більшість “Слуг народу” досі не прийняли бюджет

Новоутворена Вікнянська громада Гусятинського району досі не прийняла бюджету на 2020 рік.
(більше…)

Скалатські лікарі вимагають оплати своєї праці. Фото

Лікарі зі Скалата вимагають, щоб їхня праця оплачувалась. Наразі мова йде навіть не про розмір зарплати, а про те, щоб її просто платили.
(більше…)

Рейтинг громад Тернопільської області

Фондом “Регіональний центр економічних досліджень та підтримки бізнесу”, сформовано рейтинг інституційної спроможності і сталого розвитку малих та середніх громад України.
(більше…)

Під час виборів в Чайківського вкрали чималу суму грошей?

В ході парламентської виборчої кампанії з автомобіля, що належить підприємству новообраного народного депутата Івана Чайківського, вкрали чималу суму коштів.
(більше…)

Обласний бюджет спробують затвердити в понеділок

Тернопільська обласна рада в понеділок, 13 січня, зробить другу спробу, аби затвердити бюджет.
(більше…)

Фіскали звітують про припинення діяльності незаконних заправок

Відповідно до доручення керівництва держави працівники податкової міліції ГУ ДФС у Тернопільській області та фахівці ГУ ДПС у Тернопільській області у взаємодії із іншими правоохоронними та контролюючими органами здійснюють заходи щодо виявлення та припинення фактів реалізації неякісного та контрафактного пального. Так, днями відбулася нарада в Тернопільській облдержадміністрації, у якій взяли участь в.о. начальника ДПС в області Валерій Лісницький, начальник управління контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів ДПС в області Роман Савка та в.о. начальника оперативного управління ДФС в області Олег Дурняк.
(більше…)

Жителям Ланівців перерахують тарифи на вивезення сміття

Фахівці сектору контролю за регульованими цінами провели позапланову перевірку прогнозних планових тарифів  Лановецького комунального підприємства по благоустрою,  яке самостійно звернулось в Головне управління Держпродспоживслужби для перевірки планових тарифів на послугу з поводження з побутовими відходами, щоб уникнути в подальшому обрахування споживачів.
(більше…)

infoprostir@gmail.com