Category Archives: Економіка

В Тернополі депутат пропонує знизити вартість проїзду через падіння цін на пальне

Протягом багатьох років в Україні спостерігається тенденція росту цін через різні фактори.
(більше…)

Тернопільський бізнес перевіряти стали вдвічі менше

Упродовж січня-квітня 2020 року фахівці управління податкових перевірок, трансфертного ціноутворення та міжнародного оподаткування Головного управління ДПС у Тернопільській області провели 67 перевірок суб’єктів господарювання – юридичних осіб. Про це повідомив в.о. начальника обласного податкового відомства Валерій Лісницький. «Порівняно з відповідним минулорічним періодом кількість таких заходів скоротилась на 53 перевірки або 56 відсотків. Цьогоріч провели 31 планову та 36 позапланових перевірок юросіб, це відповідно на 24 та 29 менше, ніж у січні-квітні 2019 року», – констатував посадовець.
(більше…)

Більшість підприємців Тернопільщини застосовують спрощену систему оподаткування

На початок травня цього року на обліку територіальних органів ГУ ДПС у Тернопільській області перебували 34840 приватних підприємці. Майже 97 відсотків із них, а це 33742 суб’єкти господарювання активно здійснюють діяльність.
(більше…)

Податківці повідомили про зміни в строках запровадження РРО

Головне управління ДПС у Тернопільській області повідомляє, що з початком карантину завдяки законодавчим змінам старт більшості новацій у сфері РРО перенесли.
(більше…)

На Тернопільщині 25 громадян отримали мільйонні прибутки

Минуло чотири місяці кампанії декларування доходів за 2019 рік. Упродовж цього періоду декларації про отримані доходи подали 4825 жителів Тернопільської області. З них 2260 осіб зобов’язані були задекларувати свої статки, а 2565 декларантів вирішили скористатись своїм правом на податкову знижку. Звісно, що ситуація із запровадженням карантину суттєво вплинула на хід кампанії декларування. Тому порівняно з аналогічним періодом минулого року кількість поданих декларацій зменшилась. Проте відрадно, що перенесено терміни подання декларацій про майновий стан і доходи до 1 липня 2020 року. Тож сподіваємося, що конституційний обов’язок виконають усі бажаючі.
(більше…)

До Бережан обіцяють знову пустити потяг. Чи готова колія? Фото

Про гучну новину повідомили в Бережанській районній державній адміністрації в п’ятницю, 22 травня 2020 року.
(більше…)

З початку року на Тернопільщині встановили порушень за процедурами закупівель вартістю понад 176 млн грн

Фахівці Управління Західного офісу Держаудитслужби в Тернопільській області упродовж січня-квітня 2020 року провели моніторинг 104 процедур закупівель товарів, робіт і послуг та 2 перевірки закупівель.

(більше…)

На агропродовольчих ринках Тернопільщини фіксують порушення

В області розпочали роботу 11 агропродовольчих ринків. Працюють вони у  Бережанах, Чорткові, Кременці, Борщеві, Бучачі, Підволочиську, Козові, Заліщиках та ще три у Тернополі.
(більше…)

infoprostir@gmail.com