Category Archives: Економіка

Підволочиських чиновників підозрюють розтраті бюджету під час підвищення ціни на газ для навчальних закладів

Слідчі вивчають законність укладання посадовцями Підволочиської селищної ради додаткових угод щодо збільшення ціни на газ  для навальних закладів громади.

(більше…)

Ревізори почали перевірку Бережанського ЛМГ

Управління Західного офісу Держаудитслужби в Тернопільській області розпочинає аудит діяльності державного підприємства “Бережанське лісомисливське господарство”.
(більше…)

Чим займалася влада Кременця в минулому році?

На реалізацію 16 програм у межах витрат головних розпорядників бюджетних коштів та окремих заходів Програми соціально-економічного та культурного розвитку міста Кременець на 2019 рік було направлено 1 405.498 тис. гривень.
(більше…)

В Чорткові розпочали ревізію медичного коледжу

Відповідно до Плану проведення заходів державного фінансового контролю Західного офісу Держаудитслужби на I квартал 2020 року фахівці Управління Західного офісу Держаудитслужби в Тернопільській області розпочали ревізію окремих питань фінансово-господарської діяльності Чортківського державного медичного коледжу за період з 1 січня 2017 року по 31 грудня 2019 року.
(більше…)

Оприлюднено чергові факти розкрадання бюджетних коштів на ремонті школи в Ланівцях. Фото

В мережу продовжують викладати світлини із так-званого капітального ремонту підлоги в спортзалі школи №1 ім. Юрія Коваля.
(більше…)

В Тернополі вже діють нові тарифи на постачання води

Із 5 лютого вартість послуг для споживачів “Тернопільводоканалу” за централізоване водопостачання становить 12,89 грн  (з ПДВ), централізоване водовідведення – 14, 45 грн (з ПДВ), разом – 27, 34 грн (з ПДВ). До цього дня споживачі сплачували 20 грн.
(більше…)

Ревізори перевірять територіальну громаду на Теребовлянщині

Управління Західного офісу Держаудитслужби в Тернопільській області розпочинає ревізію бюджету Золотниківської сільської об’єднаної територіальної громади Теребовлянського району та ревізію фінансово-господарської діяльності Золотниківської сільської ради.
(більше…)

В Підволочиську ревізори “потрусять” селищну раду

Відповідно до Плану проведення заходів державного фінансового контролю Держаудитслужби на I квартал 2020 року фахівці Управління Західного офісу Держаудитслужби в Тернопільській області розпочали державний фінансовий аудит бюджету Підволочиської селищної об’єднаної територіальної громади Тернопільської області за період з 1 січня 2017 року по 31 грудня 2019 року.
(більше…)

infoprostir@gmail.com