Category Archives: Політика

На посаду Бережанського міського голови 22 претенденти. Список

22 кандидати подали документи про реєстрацію їх, як кандидатів на посаду Бережанського міського голови.
(більше…)

Новоутворений Чортківський район поділили на 5 округів

5 округів утворили в новоутвореному Чортківському районі.

Такий поділ здійснений через проведення місцевих виборів, які відбудуться 25 жовтня 2020 року.
(більше…)

На Тернопільщині вдруге за тиждень новий обласний прокурор

Андрій Миколайчук призначений керівником Тернопільської обласної прокуратури
Відповідно до наказу Генерального прокурора Ірини Венедіктової керівником Тернопільської обласної прокуратури призначений Андрій Миколайчук.

(більше…)

Сьогодні розпочинається висування кандидатів на місцевих виборах

Від сьогодні політичні партії можуть проводити свої збори чи конференції з метою висування кандидатів в депутати місцевих рад та на посади сільських, селищних і міських голів.
(більше…)

На Тернопільщині змінили обласного прокурора

Заступник Генерального прокурора Ігор Мустеца представив колективу Тернопільської обласної прокуратури нового керівника – Миколу Петришина.

(більше…)

В Бережанах вирішили відновити роботу шкіл

Рішення про відновлення роботи загальноосвітніх навчальних закладів в Бережанах в умовах “червоної” карантинної зони прийняли депутати міської ради 10 вересня 2020 року.
(більше…)

Яку грошову заставу заплатять кандидати на місцевих виборах в Тернопільській області?

Центральна виборча комісія визначила розмір застави для учасників місцевих виборів, які відбудуться 25 жовтня 2020 року.
(більше…)

В Бучачі влада посилила карантин, але голова РДА каже, що це лише рекомендація. Відео

Під керівництвом голови райдержадміністрації Олени Кравчук відбулося позачергове засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій при райдержадміністрації. На порядку денному розглянуто питання щодо виконання рішення засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій від 03 вересня 2020 року, яким визначено «червоний» рівень епідемічної небезпеки в Бучацькому районі. Дану інформацію доведено до виконавчих комітетів міської, сільських рад та рад об’єднаних територіальних громад. Також наголошено, що відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 20 липня 2020 року №641 «Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SАRS-СоV-2», необхідно забезпечити виконання протиепідемічних заходів, які передбачені для «червоного» рівня епідемічної небезпеки, а це – в першу чергу: введення дистанційної форми навчання в закладах освіти, заборона пасажирських перевезень громадським транспортом, приймання відвідувачів суб’єктами господарювання, які провадять діяльність у сферах культури, закладів громадського харчування (ресторанів, кафе тощо), торговельно-розважальних центрів, інших закладів розважальної діяльності, фітнес-центрів, торговельного і побутового обслуговування населення, крім торгівлі продуктами харчування, пальним, засобами гігієни, лікарськими засобами та виробами медичного призначення, ветеринарними препаратами, тощо.
(більше…)

infoprostir@gmail.com