Category Archives: Політика

Бойко: Податки із заправок не доходять до бюджету

Колишній народний депутат України Володимир Бойко вкотре звернув увагу на корупційні схеми з продажу пального в Тернопільській області, які, за його словами, діяли під час керівництва місцевої команди Порошенка та, нажаль, продовжують діяти і досі.
(більше…)

Скільки заробляють нардепи з Тернопільщини? Ігор Побер…

Побер Ігор Миколайович обраний народним депутатом України вдруге. У 2012 році він пройшов за списком УДАРу, а у 2014 – БПП.
(більше…)

В Тернополі діяльність нелегальних заправок ніхто навіть не думає припиняти. Фото

Через декілька днів виборці остаточно позбавляться від місцевої команди колишнього президента Порошенка. Дуже хотілося б, щоб ця команда забрала із собою також і нелегальні заправки, які успішно працюють в Тернопільській області.
(більше…)

На Тернопільщині не знято з реєстрації жодного кандидата в депутати

Тернопільщина стала однією з двох областей, де не знято з реєстрації жодного кандидата в депутати, що балотуються по мажоритарних округах.
(більше…)

Облрада вчергове “перекроїла” область

Під час останнього пленарного засідання 25 червня 2019 року Тернопільська обласна рада прийняла рішення №1418, яким вкотре внесла зміни до перспективного плану формування територій громад Тернопільської області. В деяких випадках це робилося всупереч волі самих жителів населених пунктів, які тепер будуть відноситись до інших центрів.
(більше…)

Перед звільненням Барна встиг дати нову посаду чиновниці з місцевої команди Януковича. Документ

Поразка Петра Порошенка на президентських виборах заставила деяких чиновників шукати нову роботу в передчутті звільнення із займаних посад. До таких посад, зокрема, належать голови та заступники голів місцевих державних адміністрації, працівники їх патронатних служб. Адже, всі вони автоматично звільняються з роботи.
(більше…)

Нардепи з Тернопільщини відносяться до найгірших лобістів своєї області

Часто доводиться чути, як народні депутати чи їх агітатори розповідають, що начебто вони щось побудували чи відремонтували в своєму окрузі. Ремонтується дорога – депутат вже там, відремонтували школу, а він вже й стрічку перерізає. Придбали меблі до садочку – то і діточки пісеньки для депутата співають. Всі ЗМІ, сайти та соцмережі аж рясніють хвалебним одам для обранців.
(більше…)

Депутати без приймалень, або Чому до нардепів з Тернопільщини важко звернутися

Кожному народному депутату України можуть бути надані приміщення для обладнання їхніх

Так, стаття 28 Закону України “Про статус народного депутата України” визначає, що народному депутату, обраному в одномандатному виборчому окрузі, на строк виконання його депутатських повноважень місцеві органи виконавчої влади чи органи місцевого самоврядування, в управлінні яких знаходиться відповідно державна власність чи комунальна власність територіальної громади на території відповідного виборчого округу, зобов’язані надати окреме технічно обладнане службове приміщення з розташуванням у ньому постійного робочого місця помічника-консультанта народного депутата з наступним відшкодуванням витрат в установлених межах і за рахунок бюджетних призначень на забезпечення діяльності Верховної Ради України.
(більше…)

Скільки заробляють нардепи з Тернопільщини? Роман Заставний…

Роман Йосипович Заставний обраний народним депутатом України за списком політичної партії “Народний фронт”.
(більше…)

Зеленський звільнив решту голів РДА з Тернопільщини

Президент України Володимир Зеленський звільнив решту голів районних державних адміністрацій з Тернопільської області. Останнім часом чиновники вже відверто перейшли з державницької роботи в агітаційну, а деякі свої штаби розмістили прямо в кабінетах голів РДА.
(більше…)

infoprostir@gmail.com