Category Archives: Політика

В Тернополі нарешті сформували дільничні виборчі комісії

16 березня 2019 року окружна виборча комісія в територіальному виборчому окрузі №163 прийняла рішення, яким сформувала керівний та персональний склад дільничних виборчих комісій.
(більше…)

ЦВК сформувала новий склад окружної комісії в Тернополі

Центральна виборча комісія прийняла постанову, якою затвердила новий склад окружної виборчої комісії з виборів Президента України територіального виборчого округу № 163 на чергових виборах Президента України 31 березня 2019 року.
(більше…)

За два роки сплата акцизного податку до місцевих бюджетів скоротилася більш ніж у два рази

“Продовжую переконуватися, що порошенківці, які керують Тернопільською областю, мають великі кишені в штанах та маленькі звивини в голові”, – написав на своїй сторінці у фейсбуці Володимир Бойко.
(більше…)

ЦВК сформувала новий склад тернопільської ОВК

Сьогодні, 15 березня 2019 року, Центральна виборча комісія своєю постановою сформувала новий склад окружної виборчої комісії в територіальному виборчому окрузі №163.
(більше…)

Кандидати у Президенти до кінця сьогоднішнього дня можуть повторно подати кандидатури до складу тернопільської ОВК

Одночасно із припиненням повноважень окружної виборчої комісії в територіальному виборчому окрузі №163 Центральна виборча комісія встановила термін подання кандидатами на пост Президента України нових кандидатур до складу окружвиборчкому.
(більше…)

Колишній голова ОВК забрав печатку комісії додому

Колишній голова окружної виборчої комісії в територіальному виборчому окрузі №163 Микола Крук після прийняття центрвиборчкомом рішення про розпуск ОВК поклав печатку в свою сумку та пішов додому.
(більше…)

В ЦВК пояснили, чому розпустили окружну виборчу комісію в Тернополі

До Центральної виборчої комісії 12 березня 2019 року надійшла  копія постанови окружної виборчої комісії з виборів Президента України територіального виборчого округу  № 163 від 10 березня 2019 року № 8 “Про утворення дільничних виборчих комісій в межах ТВО 163” з поясненнями голови цієї комісії  Крука Миколи Петровича від 12 березня 2019 року.

(більше…)

ЦВК розпустила окружну виборчу комісію з центром в Тернополі

Центральна виборча комісія прийняла рішення припинити повноваження окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 163.
(більше…)

Володимир Бойко: Хапуги на вищих керівних посадах в Тернопільській області спустошують бюджет ще більше, ніж це робили посіпаки Януковича

На Тернопільщині суттєво зменшуються обсяги продажу пального.

Про це повідомив Володимир Бойко.
У січні 2019 року через АЗС реалізовано бензину моторного майже на 14 % менше, аніж в січні 2018 року, дизельного палива – на 11,5%. В цей же час пропану і бутану скрапленого почали продавати лише на 2,4% більше.
(більше…)

В Лановецькому районі сільський голова самостійно призначив собі премії

Шумський районний суд визнав винним голову Бережанської сільської ради Лановецького району у скоєнні правопорушення, передбаченого ч.1 ст. 172 – 7 КУпАП та призначив йому стягнення у вигляді сплати штрафу в розмірі 1 700 (одна тисяча сімсот) гривень.
(більше…)

infoprostir@gmail.com