Архивы рубрики: Політика

На Тернопільщині ще 7 райцентрів не об’єдналися у громади

Майже 20 об`єднаних територіальних громад Тернопільщини готові до розширення. Вони вже показали добрі результати роботи після об`єднання і це спонукає інші населені пункти приєднуватися до цих громад.
(далее…)

Тернопільська міська “Батьківщина” покарала своїх депутатів за голосування, яке суперечило позиції партії

imageЗаява голови Тернопільської міської організації партії ВО “Батьківщина”

Шановні тернополяни,

Вчора, 28 березня відбулося спільне засідання бюро тернопільського міського осередку ВО «Батьківщина» та фракції нашої партії у Тернопільській міській раді. Зібрання відбулося за участі представників громадськості, які були запошені партійною організацією.
(далее…)

Тернопільщина — один із лідерів у створенні об’єднаних громад

30% всіх ОТГ в Україні, а це велика частка, створені у трьох областях: Дніпропетровській, Житомирській і Тернопільській. Одним з успіхів реформи децентралізації є 366 ОТГ, які мають прямі міжбюджетні відносини з держбюджетом. Решта регіонів відстають, і мають активізувати цей процес.
(далее…)

Дорогу на Кременеччині за 1, 1 млн грн так і не відремонтували. Фото

Привласнення, розтрату майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем інкримінують правоохоронці посадовим особам Кременеччини.
(далее…)

На Тернопільщині створять ще три об’єднані громади

Про зміни в законодавсті щодо децентралізації, а також про тенденції розвитку об’єднаних територіальних громад Тернопілля йшлося на брифінгу в обласній державній адміністрації.
(далее…)

На Тернопільщині оберуть кращого держслужбовця

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 19 вересня 2007 року № 1152 “Про проведення щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець»” (із змінами), наказу Національного агентства України з питань державної служби від 15 лютого 2012 року № 29 “Про затвердження методичних рекомендацій щодо проведення щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець»”, розпорядження голови райдержадміністрації від 16.03.2017 року № 118-од “Про проведення першого туру щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець» в райдержадміністрації у 2017 році”, розпочався І тур щорічного Всеукраїнського конкурс «Кращий державний службовець»  (далі – Конкурс).

(далее…)

Посадовцю Тернопільської ОДА світить «кримінал»

Причетними до махінацій з бюджетними коштами виявилися посадовець управління капітального будівництва ОДА та керівник приватного підприємства, яке здійснювало реконструкцію.
(далее…)

На Тернопільщині хочуть створити ще одну об’єднану громаду

На схід села у Росохачі приїхали Чортківський міський голова Володимир Шматько, секретар міської ради Ярослав Дзиндра, заступник міського голови Роман Тимофій.
(далее…)

Чиновниця Збаразької міськради проходить «люстрацію»

Збаразька міська рада повідомляє про початок проведення перевірки, передбаченої Законом України “Про очищення влади” щодо працівника Збаразької міської ради Вавро Ольги Володимирівни.

(далее…)

На Тернопільщині майже 50 посадовців притягнули до відповідальності

Протягом січня – лютого 2017 року фахівці Управління Західного офісу Держаудитслужби в Тернопільській області забезпечили усунення порушень, що призвели втрат, на суму 5,3 млн грн.
(далее…)