Category Archives: Політика

В новоутвореній громаді, де більшість “Слуг народу” досі не прийняли бюджет

Новоутворена Вікнянська громада Гусятинського району досі не прийняла бюджету на 2020 рік.
(більше…)

Зеленський призначив першого голову РДА на Тернопільщині

Президент України Володимир Зеленський призначив Ярему Шатарського головою Теребовлянської районної державної адміністрації.
(більше…)

Які відшкодування з бюджету отримали нардепи з Тернопільщини в грудні? Документ

Народні депутати України, які представляють Тернопільську область, в грудні вкотре отримали відшкодування з бюджету в якості оплати за житло в столиці.
(більше…)

Рейтинг громад Тернопільської області

Фондом “Регіональний центр економічних досліджень та підтримки бізнесу”, сформовано рейтинг інституційної спроможності і сталого розвитку малих та середніх громад України.
(більше…)

Ще один порошенківець очолить районну адміністрацію на Тернопільщині

На Тернопільщині далі відчувається суттєвий брак кадрів в нової владної команди. Виконавча гілка влади в області навіть не почала формуватися. Нова команда може похвалитися лише призначенням голови облдержадміністрації та одного його заступника. На місцях керувати органами влади продовжують представники попередньої влади. А деякі навіть претендують на підвищення.
(більше…)

Обласний бюджет спробують затвердити в понеділок

Тернопільська обласна рада в понеділок, 13 січня, зробить другу спробу, аби затвердити бюджет.
(більше…)

Сопель звільнив Крисака та Юрика

Голова Тернопільської обласної державної адміністрації Ігор Сопель 02 січня 2020 року звільнив першого заступника голови облдержадміністрації Івана Крисака та заступника голови ОДА Юрія Юрика.
(більше…)

На Тернопільщині новий обласний прокурор. Фото

Сьогодні, 3 січня  2020 року, заступник Генерального прокурора –  Головний військовий прокурор Віктор Чумак представив колективу прокуратури Тернопільської  області  нового керівника – Бойка Петра Григоровича.
(більше…)

infoprostir@gmail.com