Category Archives: Політика

Офіційного документа про звільнення голови Тернопільської ОДА досі немає. Сопель на роботі

На сайті Президента України досі відсутній указ про звільнення голови Тернопільської обласної державної адміністрації Ігоря Сопеля.
(більше…)

Раніше Гончарук нарізав ковбасу і розливав алкогольні напої для гостей колишнього високопосадовця з Тернопільщини? Відео

Геннадій Москаль в етері одного із центральних телеканалів розповів про перше знайомство із сьогоднішнім прем’єром Олексієм Гончаруком.
(більше…)

На посаду голови Тернопільської ОДА вже зголосився перший претендент

Ще не встигли на сайті Президента України оприлюднити офіційний указ про звільнення голови Тернопільської обласної державної адміністрації Ігоря Сопеля, як починають з’являтися претенденти на ще зайняте крісло.
(більше…)

Тарас Пастух стане заступником голови Харківської ОДА

Колишній народний депутат від Тернополя, представник Самопомочі Тарас Пастух буде призначений на посаду заступника голови Харківської обласної державної адміністрації.
(більше…)

Житель Зборова вирішив балотуватися в народні депутати по округу на Харківщині

Зборівчанин Віталій Горба зареєстрований кандидатом в народні депутати України в одномандатному виборчому окрузі №179 (Харківська область).
(більше…)

Зеленський звільнив голову Тернопільської ОДА

Президент України Володимир Зеленський прийняв відставку голови Тернопільської обласної державної адміністрації Ігоря Сопеля.
(більше…)

На посаду голови Кременецької РДА новий претендент

Змінився претендент на посаду голови Кременецької районної державної адміністрації.

Про це стало відомо Інфопростору.
(більше…)

В Микулинцях не хочуть приймати людей із Китаю: сесія прийняла термінове рішення

Микулинецька громада категорично проти розміщення на їхній території українців, яких планують евакуювати із епіцентру спалаху коронавірусу.
(більше…)

infoprostir@gmail.com