Category Archives: Кримінал

Справу з хабарництвом заступника міського голови Чорткова передали до суду

Правоохоронці завершили досудове розслідування у кримінальному провадженні відносно заступника чортківського міського голови Олега Недокуса та його спільника Олега Билиці.
(більше…)

В Тернополі слідчі вивчають законність будівництва багатоповерхівки в захисній зоні залізниці

Слідчим відділом Тернопільського ВП ГУНП в Тернопільській області проводиться досудове розслідування у кримінальному провадженні№12019210010001458 від 17.05.2019, за ознаками злочину, передбаченого ч.1 ст.275 КК України.
(більше…)

Вибуховий пристрій, що спрацював в руках ректора ТНЕУ, знаходився в упаковці з “Нової пошти”

Пакунок з вибухівкою, який відкрив ректор Тернопільського національного економічного університету Андрій Крисоватий, знаходився в упаковці компанії “Нова пошта”.
(більше…)

В Тернополі винесли вирок аптекарці, яка продавала без рецепту ліки з вмістом наркотиків

Тернопільський міськрайонний суд виніс вирок жінці, яка працюючи в аптеці продавала без рецепту ліки з вмістом наркотиків.
(більше…)

В Кременці засудили чоловіка, який вкрав хрест із могили на цвинтарі

Кременецький районний суд виніс вирок відносно жителя Кременецького району, який повторно вчинив наругу над могилою.
(більше…)

Лікар, якого на хабарі впіймали в кінці серпня, працює в Козівській лікарні

Слідчим управлінням Головного управління Національної поліції в Тернопільській області здійснюється досудове розслідування в кримінальному провадженні відносно лікаря Козівської ЦРКЛ, який за хабар мав прийняти рішення про призначення групи інвалідності.
(більше…)

Перед вибухом ректору ТНЕУ надсилали погрози та вимагали кошти

Правоохоронці пов’язують вибух на подвір’ї ректора Тернопільського національного економічного університету Андрія Крисоватого із погрозами, що надходили на його адресу електронною поштою.
(більше…)

В Заліщицькому районі охоронці побили чоловіка, який на полі ламав кукурудзяні качани

Слідчим відділом Заліщицького відділення поліції Чортківського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Тернопільській області здійснюється досудове розслідування в кримінальному провадженні, внесеному до Єдиного реєстру досудових розслідувань за №12019210080000181 від 26 серпня 2019 року за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст.125 КК України.
(більше…)

infoprostir@gmail.com