Category Archives: Кримінал

Чиновники Служби автодоріг не понесуть відповідальності за поділ шляхів на сорокаметрові ділянки

Тернопільський міськрайонний суд розглянув передані з Рахункової палати протоколи про адміністративні правопорушення відносно чиновників Служби автомобільних доріг у Тернопільській області, що здійснювали поділ шляхів на невеликі ділянки заради уникнення проведення процедур публічних закупівель.
(більше…)

В Борщеві жінка крала продукти в магазині

Борщівський районний суд виніс вирок жінці, яка крала продукти в місцевому магазині.
(більше…)

В Бучацькому районі на хабарі затримали сільського голову. Фото

Співробітники Управління захисту економіки в Тернопільській області спіймали на хабарництві сільського голову із Бучацького району. Чиновник намагався збагатитися, вимагаючи гроші за вирішення питань, що входили до його  компетенції.

(більше…)

В Бережанах до смерті побили чоловіка. Фото, відео

Зловмисників, причетних до скоєння важкого злочину, поліцейські встановили. На даний час тривають слідчі дії.

(більше…)

Суд не притягнув до відповідальності чоловіка, який продавав алкоголь без реєстрації та ліцензії

Тернопільський міськрайонний суд закрив провадження у справі про адміністративне правопорушення відносно чоловіка, який продавав алкогольні напої без реєстрації суб’єктом господарювання та ліцензії на роздрібну торгівлю підакцизними товарами.
(більше…)

На Бережанщині за зрубаний сухостій чоловік отримав умовний термін

Бережанський районний суд виніс вирок в кримінальному провадженні №-12019210040000066 від 14 березня 2019 року по обвинуваченню чоловіка, який рубав сухостій на дрова.
(більше…)

В Ланівцях засудили чоловіка, який вкрав огорожу з могли воїнів УНР

Лановецький суд виніс вирок в кримінальному провадженні №12018210130000161 по обвинуваченню місцевого жителя, що вкрав огороджувальні ланцюги з могили воїнів УНР.
(більше…)

В Гусятинському районі виготовляли фальсифіковану горілку, коньяк та настоянки. Фото

Працівники податкової міліції Головного управління ДФС у Тернопільській області за процесуального керівництва прокуратури області у ході проведення операцій «Акциз» на території Гусятинського району припинили діяльність двох підпільних цехів, у яких здійснювалось виготовлення спирту та алкогольних напоїв.
(більше…)

infoprostir@gmail.com