Category Archives: Суспільство

Четверо представників з Тернопільщини отримали почесні звання з нагоди Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва

Президент України Володимир Зеленський відзначив чотирьох представників Тернопільської області з нагоди Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва.
(більше…)

На Тернопільщині рівень малюкової смертності – найнижчий по Україні

Про те, що “рівень малюкової смертності  у закладах охорони здоров’я, що перебувають у сфері управління МОЗ України, у 2018 році був найвищим у Луганській області, а найнижчим – у Тернопільській при показнику по Україні 8,2%, повідомила на колегії управління охорони здоров’я Тернопільської обласної державної адміністрації , що відбулася в ОДА за підсумками роботи медицини області за 9 місяців 2019 року головний спеціаліст – педіатр відділу надання медичної допомоги населенню управління охорони здоров’я Тернопільської ОДА Майя Голяк.
(більше…)

В Тернополі освятили новий храм. Фото

27 жовтня у Тернополі (мікрорайон Кутківці, вул. Золотогірська 1) архиєпископ і митрополит Тернопільсько-Зборівський Василій (Семенюк) звершив Чин освячення храму та престолу на честь святих мучеників Бориса і Гліба. Сотні тернополян зібралися на молитву, щоб спільно пережити народження нової парафії.
(більше…)

Що робили турецькі війська на Бережанщині сотню років тому? Фото

Турецькі війська брали участь в бойових діях на Бережанщині під час Першої світової війни.
(більше…)

Підтверджено випадок дифтерії в Тернопільській області

Діагноз “дифтерія” у 47-річного чоловіка підтверджено лабораторно – повідомляє Центр громадського здоров’я України. За оперативними даними, чоловік щепився від дифтерії у 2017 році, утім щодо наявності попередніх обов’язкових 8-ми щеплень за віком даних немає.
(більше…)

Які інфекційні хвороби зафіксовано на Тернопільщині?

За даними моніторингу інфекційної захворюваності, проведеного фахівцями Державної установи «Тернопільський обласний лабораторний центр МОЗ України», в області 24 жовтня зафіксовано 50 випадків інфекційних захворювань, з них:
(більше…)

В Тернополі урочисто відзначили День Захисника України. Фото

З нагоди Дня захисника України в Тернополі відбулись урочисті заходи.

Комфортною була погода у святковий день, тому чимало охочих зібралося на головній площі, щоб віддати шану всім захисникам України. Організатори підготували багато локацій, цікавих номерів у програмах для Тернополян та гостей міста. Чимало військових, представників силових структур, курсантів, ветеранів, представників громадських організацій зібралися на урочистості.
(більше…)

На Тернопільщині спалах інфекційної хвороби

37 випадків ентеребіозу зафіксовано фахівцями в Тернопільській області.

Про це повідомляють в Тернопільському обласному лабораторному центрі МОЗ України.
(більше…)

infoprostir@gmail.com