Category Archives: Суспільство

На сході загинув військовий з Тернопільщини

Трагічна новина сколихнула Хоростківську громаду – на Сході країни загинув уродженець с. Увисла – Михайло Цимбалістий.
(більше…)

Викладачі ТНПУ станцювали для студентів-першокурсників. Відео

В Тернопільському національному педагогічному університеті відбулася посвята першокурсників з факультету педагогіки і психології. Окрім розваг для студентів мали що показати й викладачі. Вони вирішили підтримати святковий настрій першокурсників жартівливим танцем.
(більше…)

Булінг в Тернополі: суд поставив крапку в цькуванні учня гімназії

Тернопільський міськрайонний суд не побачив складу адміністративного правопорушення в класного керівника та матері одного із учнів, на яких було складено протоколи за вчинення та замовчування булінгу.
(більше…)

В Бучацькому районі електрики декілька днів не реагували на повідомлення про повалену на землю лінію

9 вересня через сильні пориви вітру пошкоджено лінію електропередач в Бучацькому районі. Відламана гілка з дерева завалила стовп, від чого обірвалась електрична лінія.
(більше…)

Виходець з Тернопільщини стане єпископом УГКЦ

У вівторок, 10 вересня 2019 р., у Ватикані повідомлено про те, що Папа Франциск надав свою згоду на обрання всечесного отця Івана Кулика, пароха парафії святих Сергія і Вакха у Римі, Єпархом Кам’янець-Подільським УГКЦ, яке здійснив Синод Єпископів Української Греко-Католицької Церкви.
(більше…)

В Тернополі після ускладнень від кору померла молода жінка

Ускладнення від кору призвели до смерті тернополянки.

Про це повідомив голова ОСББ будинку, де проживала жінка.
(більше…)

Хто виступить на Тернопільських театральних вечорах? Програма

В Тернополі відбудеться XVII Всеукраїнський фестиваль “Тернопільський театральні вечори. Дебют”.

Свої вистави тернополянам покажуть актори Київського академічного театру українського фолкльору “Берегиня”, Київської академічної майстерні театрального мистецтва “Сузір’я”, Національного академічного українського драматичного театру імені Марії Заньковецької, Черкаського академічного обласного українського музично-драматичного театру ім. Т.Шевченка, Рівненського академічного українського музично-драматичного театру, Хмельницького академічного обласного українського музично-драматичного театру ім. М.Старицького, Волинського академічного обласного українського музично-драматичного театру ім. Т.Шевченка та Київського академічного театру “Актор”.
(більше…)

Паломники почали використовувати видання Почаївської лаври замість туалетного паперу. Фото

Паломники і гості Почаївської лаври почали використовувати її друковане видання – “Почаївські листки” – замість туалетного паперу.
(більше…)

infoprostir@gmail.com