Category Archives: Суспільство

В Підгайцях оберуть найкращу велику писанку

Підгаєцькою міською радою оголошується конкурс на найкращу міську Великодню писанку великого розміру.
(більше…)

В школах Кременця навчаються майже дві тисячі учнів

Пріоритетним напрямком у діяльності Кременецької міської ради є створення умов для надання якісної загальної середньої та дошкільної освіти.
(більше…)

До Чорткова привезуть копію чудотворної ікони

з 9 по 16 березня 2019 року в Чорткові перебуватиме копія Чудотворної ікони Белзької Богородиці. До Чорткова також привезуть хрест-релікварій із часточкою Животворящого Хреста Господнього з Устя-Зеленого.
(більше…)

Депутати Тернопільської міської ради назвали іменем Віктора Гурняка сквер

Тернопільська міська рада своїм рішенням від 22 лютого 2019 року №7/32/16 Керуючись Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про регулювання містобудівної діяльності», «Про присвоєння юридичним особам та об’єктам права власності імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій», враховуючи висновки постійних комісій міської ради з питань містобудування та з гуманітарних питань вирішила присвоїти назву скверу, сформованому на території, обмеженої площею Героїв Євромайдану, вулицями Медовою (житловий будинок вул. Медова, 3) та Танцорова (будинок вул. Танцорова,7) – «Сквер волонтерів пам’яті Віктора Гурняка».

Репертуар Тернопільського драмтеатру на березень

Репертуар на березень 2019 р.

2
субота

«Сватання на Гончарівці»
музична комедія
Тривалість – 2 год 25 хв

(більше…)

Президент посмертно нагородив орденом бійця з Тернопільщини

Згідно з Указом Президента України Петра Порошенка, за особисту мужність, виявлену у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, самовіддане виконання військового обов’язку, уродженця Тернопільщини, старшину Юрія Коваля нагороджено орденом «За мужність» ІІІ ступеня (посмертно).
(більше…)

В Тернополі тарифи на “комуналку” будуть встановлювати по-новому

В Тернополі на черговому засіданні виконавчого комітету управлінню житлово-комунального господарства, благоустрою та екології доручили повноваження встановлювати та коригувати тарифи на житлово-комунальні послуги.
(більше…)

Рятувальники-медики з Тернопільщини вирушили в зону АТО. Фото

У службове відрядження на Схід України проводжали колег, рятувальників-медиків. Вони надаватимуть необхідну медичну допомогу особовому складу зведеного загону ДСНС, який виконує завдання спеціального призначення на Сході нашої держави.
(більше…)

У колонії на Тернопільщині розмістять… нацгвардійців

У Тернополі не поміщається весь особовий склад 44-ої артилерійської бригади, тому артилеристам підшукали нові місця розквартирування – в Теребовлі та Чорткові. Планували це зробити і в Бережанах, але виявилось, що умови цього не дозволяють.
(більше…)

Поліція Тернопільщини поповнилася новими працівниками

18 випускників Львіського державного університету внутрішніх справ поповнили ряди правоохоронців головного управління Нацполіції краю. Колишні курсанти, а відтепер поліцейські працюватимуть у слідстві, та підрозділах кримінальної поліції.
(більше…)

infoprostir@gmail.com