Category Archives: Слайд

На Загальнонаціональній прощі у Зарваниці відбувся багатотисячний похід зі свічками. Фото, відео

У ніч проти 14 липня відбувся велелюдний похід паломників із запаленими свічками від парафіяльного храму Зарваниці до місця появи Богородиці, де встановлено монумент на Її честь. Процесію очолив Глава і Отець УГКЦ Блаженніший Святослав у супроводі архиєреїв УГКЦ, високодостойних гостей та Його Високопреосвященства Яна Граубнера, архиєпископа та митрополита Моравії (Чеська Республіка).
(більше…)

Депутати без приймалень, або Чому до нардепів з Тернопільщини важко звернутися

Кожному народному депутату України можуть бути надані приміщення для обладнання їхніх

Так, стаття 28 Закону України “Про статус народного депутата України” визначає, що народному депутату, обраному в одномандатному виборчому окрузі, на строк виконання його депутатських повноважень місцеві органи виконавчої влади чи органи місцевого самоврядування, в управлінні яких знаходиться відповідно державна власність чи комунальна власність територіальної громади на території відповідного виборчого округу, зобов’язані надати окреме технічно обладнане службове приміщення з розташуванням у ньому постійного робочого місця помічника-консультанта народного депутата з наступним відшкодуванням витрат в установлених межах і за рахунок бюджетних призначень на забезпечення діяльності Верховної Ради України.
(більше…)

Зеленський звільнив решту голів РДА з Тернопільщини

Президент України Володимир Зеленський звільнив решту голів районних державних адміністрацій з Тернопільської області. Останнім часом чиновники вже відверто перейшли з державницької роботи в агітаційну, а деякі свої штаби розмістили прямо в кабінетах голів РДА.
(більше…)

НАБУ завело справу на тернопільських дорожників за зловживання

Службою автомобільних доріг у Тернопільській області (на той час начальник – Юлик Б. І.), яка у січні – серпні 2018 року була замовником робіт і послуг з поточного середнього ремонту автомобільних доріг загального користування місцевого значення, за рахунок субвенції оплачено 387 договорів з придбання проектно-кошторисної документації на виконання робіт з поточного ремонту автомобільних доріг на загальну суму 2394,9 тис. грн, що є неекономним використанням коштів.
(більше…)

Спецоперація в Тернополі. Фото, відео

Трьох представників кавказької національності, яких підозрюють в скоєнні серії тяжких злочинів на території Тернопільської області, затримали правоохоронці управління карного розшуку та спецпідрозділу КОРД. Іноземці заробляли на прожиття, грабуючи людей.

(більше…)

На посаду голови Тернопільської ОДА з’явився офіційний претендент

Головою Тернопільської обласної державної адміністрації стане Ігор Васильович Жмінка.

Про це стало відомо Інфопростору.
(більше…)

Хто балотується у 167 виборчому окрузі? Список

В 167 одномандатному виборчому окрузі зареєстровано 14 кандидатів в народні депутати. 11 з них висунуті політичними партіями, ще троє є самовисуванцями.
(більше…)

Хто балотується в 166 виборчому окрузі? Список

В 166 одномандатному виборчому окрузі зареєстровано 10 кандидатів в народні депутати України. Із них семеро висунуті політичними партіями, ще троє – самовисуванці.
(більше…)

Хто балотується в 165 виборчому окрузі? Повний список

У 165 одномандатному виборчому окрузі Центральною виборчою комісією зареєстровано 11 кандидатів в народні депутати. Із них 8 висунуті політичними партіями. Ще троє є самовисуванцями.
(більше…)

Хто балотується в окрузі №164? Повний список

В одномандатному виборчому окрузі №164 зареєстровано 13 кандидатів в депутати.

Із них 8 висунуті політичними партіями. Ще п’ятеро є самовисуванцями.
(більше…)

infoprostir@gmail.com