В Теребовлі заявляють про руйнування дороги через об’їзд, спричинений ремонтом моста

Тиждень тому на ділянці дороги Державного значення «Н-18 Івано-Франківськ-Бучач-Тернопіль» розпочались ремонтні роботи моста у с. Струсів.

Капітальний ремонт проводиться в рамках державної програми «Велике будівництво» та передбачає на час проведення ремонтних робіт альтернативну схему об’їзду для всіх видів транспорту (в тому числі великовагового та великогабаритного), шляхи якої пролягають центральними вулицями міста Теребовлі. Ремонт мосту у с. Струсів, зі слів виконавців робіт, триватиме щонайменше 8 місяців, проте лише за вісім днів такого напливу транспорту на вулиці Теребовлі в місті заявляють про складну аварійну ситуацію, яка потребує негайного вирішення.
19 листопада Теребовлянською міською радою зініційовано та проведено комісійне обстеження частини автомобільної дороги Т-09-03 Галич-Підгайці-Сатанів по вулицях Застіноцькій та Січових Стрільців. Під час обстеження встановлено факт руйнування дорожнього покриття по всій довжині вул. Застіноцької, провалів на проїзній частині по вул. Січових Стрільців, значних тріщин на підпірній стіні будівлі адмінприміщення Теребовлянського РВУМВС та на опорних конструкціях мосту через р. Гнізну. В результаті – направлено термінового листа на Службу автомобільних доріг у Тернопільській області з вимогою – організувати негайне детальне обстеження даної ділянки дороги та мосту через р. Гнізну на предмет можливості задіяння її в схемі руху об’їзду та заборони руху великовагового та великогабаритного транспорту вказаними автошляхами.
Спільне завдання Теребовлянської міської ради, Теребовлянського відділу поліції та Служби автомобільних доріг у Тернопільській області – знайти вирішення даної проблеми у найкоротші терміни, щоб запобігти масштабним руйнуванням доріг нашого міста.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

infoprostir@gmail.com