Бережанська райрада виділила по 7 гривень кожній дитині на харчування

Бережанська районна рада 26 лютого 2019 року прийняла рішення № 453 “Про встановлення розміру батьківської плати за харчування дітей у закладах дошкільної   освіти   та   у   дошкільних підрозділах   навчально-виховних комплексів Бережанського району”.

Депутати встановили, що для щоденного харчування дитини достатньо 12 гривень. З них 7 виділять з бюджету, а ще 5 доведеться доплатити батькам.

Загалом прийнято рішення встановити на 2019 рік вартість харчування однієї дитини на день в розмірі 12 грн (в т.ч. 7 грн з районного бюджету, 5грн – батьківська плата в сільській місцевості) у закладах дошкільної освіти та у дошкільних підрозділах навчально-виховних комплексах Бережанського району.

Також, встановлено розмір батьківської плати за харчування дітей у закладах дошкільної освіти та дошкільних підрозділах НВК Бережанського району у розмірі 40 відсотків від вартості харчування на день.

Депутати вирішили застосувати пільгу на оплату за харчування дітей сім’ям, які мають трьох та більше дітей – на 50 відсотків від розміру батьківської плати та застосувати пільгу на оплату за харчування для дітей із сімей, які отримують допомогу відповідно до Закону України «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям», дітей-інвалідів, дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей-сиріт, дітей, батьки яких мобілізовані в зону проведення АТО, та дітям, батьки яких загинули в зоні проведення АТО – 100 відсотків.

Батьки сплачуватимуть лише за дні відвідування дитиною ДНЗ, дошкільного підрозділу НВК. За дні, які дитина не відвідувала закладу батьківська плата не сплачується.

Батьківська плата вноситься не пізніше 10-го числа поточного місяця.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

infoprostir@gmail.com