Володимир Бойко: Хапуги на вищих керівних посадах в Тернопільській області спустошують бюджет ще більше, ніж це робили посіпаки Януковича

На Тернопільщині суттєво зменшуються обсяги продажу пального.

Про це повідомив Володимир Бойко.
У січні 2019 року через АЗС реалізовано бензину моторного майже на 14 % менше, аніж в січні 2018 року, дизельного палива – на 11,5%. В цей же час пропану і бутану скрапленого почали продавати лише на 2,4% більше.

– Можливо хтось спробує мене переконати, що кількість автомобілів зменшується? Та ні! На дорогах транспортних засобів стало більше, – каже Володимир Бойко. – Можливо хтось скаже, що жителі Тернопільської області масово почали переходити на екологічні електромобілі? Так, такі машини появляються, але якщо це могло так вплинути на зменшення обсягів продажу пального, то на дорогах кожна десята автівка точно мала б бути електромобілем. Але це ж не так.
Вся причина зменшення обсягів продажу пального в поширенні нелегальних АЗС. Їх деколи для ефектного повідомлення в ЗМІ “закривають” фіскали або правоохоронці, але через декілька днів вони продовжують заправляти транспортні засоби мимо прибуткового податку та акцизу.
На думку Володимира Бойка, хапуги на вищих керівних посадах в Тернопільській області спустошують бюджет ще більше, ніж це робили посіпаки Януковича. Доречі, жоден з останніх в Тернопільській області не притягнутий до відповідальності. Велика частина команди Януковича твердо приписалась в команді Порошенка.
Вони йдуть своїм шляхом.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

infoprostir@gmail.com