Поділ бюджету сільської ради переріс в бійку

Шумський районний суд виніс вирок в кримінальній справі щодо нанесення тілесних ушкоджень під час розподілу бюджетних коштів в селі Піщатинці Шумського району Тернопільської області.

19 січня 2018 року близько 22.00 год. між двома особами, які перебували на сходах перед входом до клубу с.Піщатинці Шумського району Тернопільської області на вул.Лановецькій, на ґрунті раптово виниклих неприязних відносин виникла суперечка про бюджет Піщатинської сільської ради Шумськго району Тернопільської області щодо участі сільської ради в побудові дитячого майданчика на території вказаного села.

Під час суперечки в одного з присутніх виник злочинний умисел спрямований на спричинення тілесних ушкоджень іншій людині.

Реалізовуючи свій злочинний умисел, близько 22 год. 15 хв. один із чоловіків, переслідуючи мету спричинення тілесних ушкоджень, усвідомлюючи та розуміючи протиправний характер та значення своїх дій, перебуваючи на сходах перед входом в клуб с.Піщатинці Шумського району по вул. Лановецькій, а саме стоячи навпроти іншого чоловіка, лобом голови наніс йому один удар в область лівої брови.

В результаті вчинених протиправних дій потерпілому спричинено тілесні ушкодження у виді: травм ділянки лівого ока у вигляді рани в ділянці лівої надбрівної дуги та підшкірної гематома верхньої повіки лівого ока, яке за ступенем тяжкості відноситься до легких тілесних ушкоджень із короткочасним розладом здоров’я.

Обвинувачений вину у кримінальному правопорушенні визнав повністю та суду пояснив, що дійсно 19 січня 2018 року на сходах біля клубу с. Піщатинці між ним та потерпілим виникла суперечка під час якої він спричинив останньому тілесні ушкодження при обставинах, вказаних в обвинуваченні.

Потерпілий в судовому засіданні пояснив, що в той день між ним та обвинуваченим виник конфлікт з приводу бюджету Піщатинської сільської ради, зокрема щодо участі останньої у побудові дитячого майданчика. Під час даної суперечки обвинувачений безпричинно наніс йому удар лобом голови по обличчю та спричинив тілесні ушкодження. В судовому засіданні потерпілий просив призначити обвинуваченому міру покарання у вигляді виправних робіт.

Опитані в судовому засіданні свідки підтвердили слова потерпілого.

Суд вирішив визнати обвинуваченого винним у скоєнні кримінального правопорушення, передбаченого ч.2 ст. 125 КК України та призначити йому за даною статтею покарання у вигляді сплати штрафу в сумі 850 грн.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

infoprostir@gmail.com