Суд засудив чоловіка за крадіжку м’яса

Збаразький районний суд виніс вирок безробітному чоловіку, який вкрав м’ясо з холодильника односельчанки.

Про це стало відомо Інфопростору.

Як йдеться в матеріалах кримінального провадження, 30 грудня 2018 року приблизно о 02 год. 00 хв. чоловік, попередньо взявши в себе вдома дві металеві коцюби, прийшов до житлового будинку односельчанки, усвідомлюючи і розуміючи протиправний характер та значення своїх дій, з метою заволодіння чужим майном, шляхом пошкодження навісного замка вхідних дверей, проник в приміщення веранди даного будинку, в якому з холодильника таємно викрав продукти харчування, а саме м’ясо: хребтову частину свинячої тушки вагою 4 кг. 270 грм. вартістю 62 грн. за кілограм та ногу свині вагою 850 грм. вартістю 7,25 грн. за кілограм, які належали потерпілій. Своїми умисними діями чоловік спричинив потерпілій матеріальну шкоду на загальну суму 268 грн.

Суд прийшов до висновку, що обвинувачений є винним у вчиненні кримінального правопорушення передбаченого ч.3 ст.185 КК України, за ознаками таємного викрадення чужого майна (крадіжки), поєднаного з проникненням в приміщення.

Відтак, суд вирішив визнати винуватим чоловіка у пред’явленому обвинуваченні за ч.3 ст.185 КК України, призначивши йому покарання у виді 3 (трьох) років позбавлення волі.

На підставі ст.75 КК України звільнити його від відбування основного покарання, встановивши йому іспитовий строк терміном 1 (один) рік, з покладенням обов`язків передбачених ч.1 ст. 76 КК України, а саме:

-періодично з’являтись для реєстрації до уповноваженого органу з питань пробації;

-повідомляти уповноважений орган з питань пробації про зміну місця проживання, роботи або навчання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

infoprostir@gmail.com