Чоловік, який побив копів під час сімейної сварки, отримав три роки умовно

Бучацький районний суд виніс вирок в кримінальному провадженні, внесеному в Єдиний реєстр досудових розслідувань за №12018210140000082 від 15 червня 2018 року про обвинувачення у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.2 ст.345 КК України жителем Монастириського району.

15 червня 2018 року, приблизно о 00 годин 47 хвилин, в Монастириське відділення поліції Теребовлянського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Тернопільській області надійшло повідомлення по телефону про вчинення сімейного скандалу обвинуваченим.

Вказане повідомлення 15 червня 2018 року зареєстровано в журналі єдиного обліку заяв і повідомлень про вчинені кримінальні правопорушення та інші події Монастириського відділення поліції Теребовлянського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Тернопільській області за №749.

Старшим інспектором-черговим сектору реагування патрульної поліції №2 Монастириського відділення поліції майором поліції Кубітовичем А.В., відповідно до графіку чергувань груп реагування патрульної поліції Монастириського відділення поліції Теребовлянського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Тернопільській області на червень 2018 року, для встановлення обставин події та прийняття законних мір реагування поліції, направлено групу реагування патрульної поліції в складі інспектора сектору реагування патрульної поліції №2 Монастириського відділення поліції майора поліції та дільничного офіцера поліції сектору превенції патрульної поліції Монастириського відділення поліції майора поліції, які заступили на добове чергування по забезпеченню публічної безпеки та правопорядку м.Монастириська та Монастириського району Тернопільської області.

15 червня 2018 року, приблизно о 01 годин 09 хвилин, вказані працівники Монастириського відділення поліції Теребовлянського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Тернопільській області несучи службу по забезпеченню публічної безпеки та правопорядку м.Монастириська та Монастириського району Тернопільської області в однострої, із вогнепальною зброєю та спеціальними засобами, службовим автомобілем марки Mitsubishi Outlander, прибули за адресою вчинення правопорушення та, при з’ясуванні обставин конфлікту, розпочали здійснення заходів по припиненню правопорушення, запропонувавши обвинуваченому припинити протиправні дії.

15 червня 2018 року, приблизно о 01 годині 30 хвилин, обвинувачений чоловік, перебуваючи неподалік житлового будинку, усвідомлюючи значення своїх дій, розуміючи, що перед ним знаходяться працівники поліції в однострої, які прибули у зв’язку із виконанням службових обов’язків, не бажаючи виконувати законні вимоги поліцейських, умисно наніс один удар лівою рукою в обличчя зліва та один удар кулаком правої руки в ділянку носа інспектору сектору реагування патрульної поліції №2 Монастириського відділення поліції майору поліції, внаслідок чого спричинив йому тілесні ушкодження у вигляді синців та саден на обличчі, які за ступенем тяжкості, як в їх сукупності, так і кожне зокрема, відносяться до легких.

       Допитаний в судовому засіданні обвинувачений суду показав, що дійсно 15 червня2018 року, приблизно о 01 год. 30 хв., він, перебуваючи неподалік житлового будинку на вимогу працівників поліції припинити сімейний скандал, умисно наніс поліцейському один удар лівою рукою в обличчя зліва та один удар кулаком правої руки в ніс, внаслідок чого спричинив тілесні ушкодження. Він щиро розкаюється у вчиненому.

       Оскільки обвинувачений в судовому засіданні повністю визнав вину в скоєнні кримінального правопорушення, дав показання згідно змісту пред’явленого йому обвинувачення, погодився зі всіма доказами по справі, відмовившись від їх дослідження в судовому засіданні, суд вважає, що в силу ст.349 КПК України слід обмежити дослідження фактичних обставин справи допитом обвинуваченого та потерпілого, визнає недоцільним дослідження доказів щодо тих обставин, які ніким не оспорюються.

Оцінюючи в сукупності докази, здобуті в судовому засіданні, з матеріалами справи суд прийшов до переконання, що вина обвинуваченого в скоєнні кримінального правопорушення доведена повністю, а його дії за ч.2 ст.345 КК України органом досудового розслідування кваліфіковано вірно, як умисне заподіяння працівникові правоохоронного органу легких тілесних ушкоджень у зв’язку з виконанням цим працівником службових обов’язків.

Відтак, суд прийняв рішення визнати чоловіка винуватим у вчиненні  кримінального правопорушення, передбаченого ч.2 ст.345 КК України, і призначити йому покарання у виді обмеження волі на строк 3 (три) роки.

Відповідно до ст.75 КК України звільнити його від відбування покарання з випробуванням протягом іспитового строку тривалістю 1 (один) рік.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

infoprostir@gmail.com