В Тернополі оштрафували чоловіка, який вкрав продукти в магазині

Тернопільський міськрайонний суд виніс постанову у справі про адміністративне правопорушення відносно чоловіка, який вкрав продукти харчування в супермаркеті.

Про це стало відомо Інфопростору.

Як йдеться в матеріалах справи, переданих до суду з Управління патрульної поліції в Тернопільській області, 03.02.2019 року о 13 год. 50 хв., перебуваючи в приміщенні магазину «Сім-23», що знаходиться по вул. Б.Хмельницького, 20, м.Тернополя, чоловік таємно викрав з торгового залу продукти харчування, на загальну суму 159,52 грн., чим вчинив дрібну крадіжку чужого майна.

Крадій в ході розгляду справи про притягнення його до адміністративної відповідальності, власну вину у вчиненні даного правопорушення визнав повністю та розкаюється у вчиненому.

Крім власного визнання, вина чоловіка доведена матеріалами справи, а саме: даними протоколу про адміністративне правопорушення серії ГП №149726 від 05.02.2019р., письмовою заявою представника ТОВ «Клевер Сторс» від 05.02.2019р.; свідоцтвом про реєстрацію платника податку на додану вартість ТОВ «Клевер Сторс» від 01.10.2012р.; довіреністю від імені ТОВ «Клевер Сторс», про уповноваження ОСОБА_2 на представлення інтересів ТОВ «Клевер Сторс» виданої 03.01.2019р.; довідкою про переміщення товарів №КС00315320 від 01.02.2019р.; письмовими поясненнями порушника від 05.02.2019р.

За вказаних обставин суд прийшов до переконання про наявність в діях чоловіка складу адміністративного правопорушення, передбаченого ч.1 ст. 51 КУпАП дрібне викрадення чужого майна шляхом крадіжки, тому його слід притягнути до адміністративної відповідальності.

При накладенні адміністративного стягнення, беручи до уваги характер вчиненого правопорушення, обставини справи, за яких було вчинено дане правопорушення, особу яка притягується до адміністративної відповідальності, враховуючи відсутність обставин, що обтяжують відповідальність за вчинені правопорушення, враховуючи пом’якшувачі обставини, а саме: визнання вини та щире розкаяння у вчинених правопорушеннях, суд вважає, що винуватця слід притягнути до адміністративної відповідальності, наклавши на нього адміністративне стягнення.

Тому суд вирішив визнати чоловіка винним у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого ч.1 ст. 51 Кодексу України про адміністративні правопорушення та накласти на нього адміністративне стягнення у виді штрафу в розмірі 170 (сто сімдесят) гривень 00 коп. в дохід держави.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

infoprostir@gmail.com