В Кременці засудили пенсіонерку, яка вкрала дві дерев’яні опори

Кременецький районний суд виніс вирок в кримінальному провадженні № 12018210120000086 по обвинуваченню пенсіонерки, що вкрала дві дерев’яні опори.

Про це стало відомо Інфопростору.

Як йдеться в матеріалах кримінального провадження, в грудні 2018 року (точного часу під час досудового розслідування не встановлено) у пенсіонерки, перебуваючи на вулиці Ляшуки в місті Кременець, Тернопільської області, виник злочинний умисел направлений на крадіжку майна, а саме – двох дерев`яних опор та двох залізобетонних приставок, які знаходилися біля проїжджої частини дороги по вулиці Ляшуки в місті Кременець, поблизу території належного їй домоволодіння.

Реалізовуючи свій злочинний умисел, в грудні 2018 року (точного часу під час досудового розслідування не встановлено) жінка переконавшись що за нею ніхто не спостерігає та її дії не будуть помічені особами, таємно, умисно, з корисливих мотивів, шляхом вільного доступу, за допомогою сусіда, жителя вулиці Ляшуки, 2, міста Кременець, Тернопільської області, який не усвідомлював протиправний характер дій пенсіонерки, викрали дві дерев`яні опори: одна довжиною 6,30 м. та інша 4,46 м., вартістю 1866,76 гривень, а також дві залізобетонні приставки до них одна довжиною 3,51 м. та інша 4,22 м., вартістю 1451 гривень належні ВАТ «Тернопільобленерго».

Надалі, перенесли та сховали вищевказане майно на території домоволодіння по вулиці Ляшуки, 2, місто Кременець, Тернопільської області, маючи таким чином можливість розпорядитись викраденим майном на власний розсуд.

Своїми умисними діями жінка спричинила матеріальну шкоду ВАТ «Тернопільобленерго» на загальну суму 3 317,76 гривень.

Таким чином, суд вирішив визнати пенсіонерку винною у скоєнні злочину, передбаченого частиною 1 статті 185 КК України, та призначити за даною статтею покарання у виді штрафу в розмірі 50 неоподаткованих мінімумів доходів громадян – 850 гривень.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

infoprostir@gmail.com