Баскетбол.Першість Гусятинського району. Гусятин чемпіон!!!

Сьогодні почавши о 10-00 год. 4   команди з  Гусятина,Копичинець, Личковець, та Хоросткова в спортзалі   Гусятинської ДЮСШ розіграли титул найсильнішої баскетбольної дружини району серед чоловіків. Змагання проходили за коловою системою.В першій грі наші земляки «розгромили» команду Лицковець 44-31, а копичинчани вирвали перемогу, у команди Хоросткова,яка всю гру грала в меншості-29-27. У другому турі у грі Личківці-Хоростків судді О.Кузик та В.Квасніцький зафіксували перемогу останніх з рахунком 52-38.(на той час доїхали гравці,що запізнились і Хоростків вже грав у повному складі). Натомість наші земляки в непростій грі все ж зуміли впоратись з командою Копичинець 53-41. В завершальному третьому турі баскетболісти з берегів Збруча просто розтрощили обороні редути спортсменів  міста над Тайною 81-44 і стали чемпіонами району-2010! В останній грі копичинчани переграли личківчан і забронювали за собою срібні нагороди.Хоростків фінішував третім.

Крманда переможець  нагороджена Кубком,медалями та грамотами. Призери медалями та грамотами. Кращим бомбардиром з доробком 30 очків став гусятинець Стельмащук Руслан.

За Гусятин виступали Пушкаренко Віктор,Стельмащуки Руслан іВолодимир,Бондар Констянтин,Галиняк Олег,Осідак Володимир,Чиж Віталій та Мельников Віктор.

За Копичинці виступали Опир Андрій,Білиця Любомир,Іванків Святослав,Білінський Павло,Фріцький Роман та Ушаньов Едуард.

За Хоростків виступали Кіселевський Андрій,Ковальчук Олег,Чорненький Василь,Середа Іван,Татарин Михайло, Чорненький Юрій. Тренер Татарин Володимир Михайлович.

Личківці-Міходуй Ігор,Пласконь Микола,Грабовенко Сергій,Бузенко Максим,Тесарський Михайло ,Фріцькі Ігор і Богдан та Перон Тарас. Тренер Міходуй Володимир Дмитрович

Гусятин.com.ua