“Нива” продовжила свій переможний старт сезону

Тернопільська “Нива” продовжує сезон з абсолютним показником. Зараз в нашої команди 4 перемоги в 4 матчах.

У свято Дня Незалежності України “Нива” на виїзді здолала “Калуш”.

Господарі відкрили рахунок на 33-й хвилині. Голом відзначився Володимир Савошко. Відквитати гол та зрівняти рахунок команді з Тернополя вдалося на самому старті другого тайму. На 47-й хвилин у воротах суперника “розписався” Максим Демчук. Встановити остаточний рахунок вдалося в останні хвилини матчу. На 87-й хвилині вивів “Ниву” вперед Сергій Кисленко. А вже у доданий арбітром час Андрій Герт з пенальті встановив остаточний рахунок 1-3 на користь “Ниви”.

Таким чином, тернопільська команда продовжую утримувати першу позицію у турнірній таблиці.

Найближчий переслідувач – “Верес”, якому декілька днів тому “Нива” програла в Кубку України. Проте, в команди на два залікові очки більше та гра в запасі.

Наступна гра відбудеться 31 серпня. В Тернополі “Нива” прийматиме “Поділля”.