Тернопільська “Нива” втратила перші в сезоні очки. Відео

“Нива” Тернопіль та “Поділля” сьогодні розписали мирову. Матч закінчився з рахунком 2-2.

Господарі двічі відзначились в першому таймі.

На 33-й хвилині рахунок відкрив Роман Волохатий, а в компенсований до першої половини гри хвилини Ігор Кохман подвоїв його.

Гості відквитали один гол на 75-й хвилині. Відразу після цього “Нива” залишилася в меншості. Арбітр вилучив Андрія Різника.Футболіст “Ниви” в гострій атаці впав у штрафному майданчику суперника, але суддя побачив в цьому симуляцію та показав Різнику другу жовту картку.

Маючи кількісну перевагу гості зуміли зрівняти рахунок. На 85-й хвилині гол у ворота “Ниви” забив Олександр Музичук.

Таким чином команда з Тернополя продовжує утримувати першу позицію в турнірній таблиці, маючи однакову з “Поліссям” кількість залікових балів. Однак, в “Ниви” ще є гра в запасі.