В Тернополі слідчі вивчають законність будівництва багатоповерхівки в захисній зоні залізниці

Слідчим відділом Тернопільського ВП ГУНП в Тернопільській області проводиться досудове розслідування у кримінальному провадженні№12019210010001458 від 17.05.2019, за ознаками злочину, передбаченого ч.1 ст.275 КК України.

Про це стало відомо Інфопростору.

Як йдеться в матеріалах справи, на адресу слідчого відділу Тернопільського ВП ГУНП в Тернопільській області надійшла колективна заява від мешканців будинку про факт можливого, порушення правил, що стосуються безпечної експлуатації будівель і споруд під час проектування будинку на вулиці Білогірській. На даний час в ході здійснення досудового розслідування у даному кримінальному провадженні виникла необхідність у з`ясуванні, дотримань вимог чинного законодавства, при видачі Управлінням містобудування архітектури та кадастру Тернопільської міської ради на будівництво багатоквартирного житлового будинку по вул. Білогірська.

У ході досудового розслідування також встановлено, що земельна ділянка на якій здійснюється будівництво багатоквартирного житлового будинку по вулиці Білогірська частково знаходиться в санітарно захисній зоні залізниці.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

infoprostir@gmail.com