Скандал на “Оріоні”: працівникам скасували надбавки за попередні роки

Правоохоронці здійснюють досудове розслідування в кримінальному провадженні за ознаками вчинення злочину, передбаченого ч.1 ст. 175 КК України відносно керівництва заводу “Оріон”.

Про це стало відомо Інфопростору.

16 травня 2019 року до СВ Тернопільського ВП ГУНП в Тернопільській області надійшла колективна заява працівників АТ «ТРЗ «Оріон» стосовно притягнення посадових осіб вказаного товариства, які безпідставно скасували нарахування винагороди за вислугу років працівникам підприємства за 2017, 2018 роки.

Так, встановлено, що у жовтні 2018 року відбувся аукціон на якому відбулася реалізація державної частки акцій АТ «ТРЗ» «Оріон», після чого у 2019 році відбулася зміна керівництва акціонерного товариства. Новим керівництвом наказом від 24.04.2019 року №15 було повністю скасовано нараховану винагороду за вислугу років працівникам АТ «ТРЗ» «Оріон» за 2017 та 2018 роки та забов`язано головного бухгалтера здійснити перерахунок посадових окладів всіх працівників. Дані дії і розпорядження є грубими порушеннями Кодексу Законів про Працю, Закону України «Про оплату праці» та норм колективного договору АТ «ТРЗ» «Оріон» на 2016-2020 роки, згідно п.4.1.17 якого прийнято: проводити щорічну виплату винагороди за вислугу років згідно з «Положенням про виплату винагороди про вислугу років працівникам ПАТ «ТРЗ «Оріон».

Триває слідство.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

infoprostir@gmail.com