Тернопільські баскетболісти на виїзді перемогли команду із Житомира

В рамках чемпіонату України серед команд вищої ліги БК «Тернопіль-ТНЕУ» зіграв перший виїзний матч проти команди із Житомира.

Початок зустрічі був за нами. Ми жваво розпочали і уже на 6 хвилині вели 7:14. В наступному відрізку наші гравці пропустили спурт суперника 9:0. Гра вирівнялася і господарям вдалося завершити чверть на свою користь – 18:17.

Друга і третя чверть пройшла у рівній боротьбі, але за рахунок майстерності наших гравців до кінця третьої десятихвилинки нам вдалося відірватися в рахунку на 8 очок – 66:58.

Останній відрізок гри пройшов у нервовій і безкомпромісній боротьбі. За підтримки трибун господарям вдалося майже наздогнати Тернопіль (82:83 на 38 хвилині). Проте, впевнені дії наших гравців у завершальній стадії гри дозволили БК «Тернопіль-ТНЕУ» здобути перемогу – 83:88.

Гравці нашої команди були більш влучними із середньої дистанції (56% проти 48%) і з периметру (30% проти 28 %), але поступилися у влучності з лінії штрафних (86% проти 62%). За іншими показниками зафіксована майже повна рівновага під щитами і за перехватами, але наші суперники були сильнішими за кількістю блок-шотів (7-2) і результативних передач (21-13).
Відмітимо, що одним із кращих у стані суперника був В.Довідний (16 очок + 5 результативних передач + 5 підбирань), який минулого року виступав за наш клуб.

БК «Житомир» – БК «Тернопіль-ТНЕУ» 83:88 (18-17; 17-23; 23-26; 25-22)