СБУ офіційно повідомила про кримінал в діях тернопільських дорожників

СБУ викрила зловживання керівництва Служби автодоріг Тернопільщини, які призвели до багатомільйонної заборгованості у сфері безпечного функціонування критичної транспортної інфраструктури регіону.

Посадовці протиправно уклали з комерційними структурами договори на виконання дорожньо-ремонтних робіт на 103 мільйони гривень та перевищили встановлені ліміти відповідних кошторисних призначень. Тим самим чиновники взяли на себе матеріальні зобов’язання, не передбачені програмами бюджетного фінансування.

Внаслідок зловживань перед підрядниками виникла багатомільйонна заборгованість, яка стала підставою для блокування казначейських рахунків Служби автодоріг у судовому порядку. Призупинення перерахунку коштів на обслуговування дорожнього покриття створило реальну загрозу його безпечній експлуатації у зимовий період.

За матеріалами СБУ Тернопільською місцевою прокуратурою відкрито кримінальне провадження за ч. 2 ст. 364 Кримінального кодексу України. Тривають слідчі дії для притягнення до відповідальності осіб, причетних до незаконних дій.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

infoprostir@gmail.com