Чиновників Шумської міськради підозрюють в розтраті бюджетних коштів

Слідчими Головного управління Національної поліції в Тернопільській області здійснюється досудове розслідування в рамках кримінального провадження за фактом розтрати бюджетних коштів.

Про це стало відомо Інфопростору.

Наразі з’ясовано, що посадові особи Шумської міської ради, (об`єднана територіальна громада), з метою заволодіння бюджетними коштами, в супереч Бюджетному законодавству, вступивши в злочинну змову службовими особами ТзОВ «ТЕХБУД +» в особі директора Юрія Валігури, з метою власного збагачення відповідно до підписаного договору № 188 від 20 червня 2019 на виконання робіт з проведення поточного ремонту вулиці Волинська, у м. Шумську, Тернопільської облсті, привласнили кошти, чим завдали збитків місцевому бюджету.

В ході досудового розслідування проведеною спільно з представниками Управління Західного офісу Держаудитслужби в Тернопільській області перевіркою контрольних обмірів та обстеженнями виконаних робіт з поточного ремонту вулиці Волинська, м. Шумська, Тернопільської області та перевіркою актів форми 2 КБ-В на предмет правильності застосування одиничних розцінок по видах робіт встановлено завищення зі сторони підрядника ТОВ «ТЕХБУД +» ( в акті № 1, за червень 2019 ) на загальну суму 43235,0 грн. з ПДВ.

Тривають слідчі дії.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

infoprostir@gmail.com