“Щоб питання потрапило в порядок денний потрібно зайти особисто до мера”: в Чорткові завели кримінал за зловживання

Чортківський районний суд зобов’язав слідчого Чортківського ВП ГУНП у Тернопільській області внести на підставі заяви відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань стосовно міського голови Чорткова Володимира Шматька про вчинення кримінального правопорушення, передбаченого частиною першою ст. 364 Кримінального кодексу України та розпочати досудове розслідування.

Про це стало відомо Інфопростору.

До поліції звернувся заявник, який повідомив про вчинення, на його думку, Чортківським міським головою Володимиром Шматьком злочину, передбаченого частиною першою статті 364 Кримінального кодексу України. Правоохоронці на заяву не відреагували, тому заявник пішов до суду.

В обґрунтування доводів скарги він посилався на те, що 8 липня 2019 року до Чортківської міської ради він подав заяву про надання дозволу на розробку детального плану території земельної ділянки для будівництва та обслуговування багатоквартирного житлового будинку, яка розташована в Чорткові, а пізніше також надав усі необхідні додаткові документи. 16 липня 2019 року Чортківського міською радою його повідомлено про те, що заява буде розглянута на черговому засідання постійної депутатської комісії з питань містобудування, земельних відносин, екології та сталого розвитку міської ради. В повідомленні вказано, що про дату, час та місце даного засідання буде повідомлено додатково. Після чого, на офіційному веб-сайті Чортківської міської ради в розділі «офіційні документи» серед проектів рішень на 65 та 70 сесії Чортківської міської ради VII скликання за 2019 рік він виявив опубліковані проекти рішення за серпень 2019 року та жовтень 2019 року за його заявою про надання дозволу Чортківській міській раді на розроблення детального плану території (зміна цільового призначення) для будівництва та обслуговування багатоквартирного житлового будинку, але як йому стало відомо дане питання не було включено до порядку денного і рішення не прийнято. В Чортківській міській раді йому повідомили, що по даному питанню необхідно зайти особисто до мера Володимира Шматька, оскільки тільки він може вирішити це питання і включити його до порядку денного на наступну сесію.

Станом на 25.10.2019 року заява від 08.07.2019 року міською радою не була розглянута, офіційна відповідь йому не надана, опубліковані на офіційному веб-сайті проекти рішень до порядку денного не включено, внаслідок чого він вбачає порушення своїх прав та інтересів. Таким чином, він вважає, що в діях Чортківського міського голови Володимира Шматька вбачаються ознаки кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 364 КК України – зловживання владою або службовим становищем.

Тож після рішення суду поліцейські таки були змушені розпочати кримінальне провадження.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

infoprostir@gmail.com