На ремонті школи в Ланівцях суттєво завищили розцінки на будматеріали. Документи

На Тернопільщині продовжують тринькати бюджетні кошти, штучно завищуючи вартість матеріалів при виконанні підрядних робіт.

Черговий об’єкт, де нечисті на руку чиновники вирішили переадресувати бюджетні кошти в кишені, знаходиться в Ланівцях. Мова йде про капітальний ремонт підлоги в спортзалі школи №1 ім. Юрія Коваля.

Як виявилось, підрядник закуповує будівельні матеріали за нереально високими цінами, яких на ринку навіть немає. Документи, які це підтверджують, оприлюднено в групі Моя Лановеччина.

Для прикладу, дошку обрізну 45 мм заклали в кошторис по ціні більш ніж на тисячу гривень дорожчій, аніж ринкова, а брус (лага) 140Х140 мм за кубічний метр вартує аж на 3 тисячі гривень дорожче від реальних цін. Різницю можна побачити й у вартості інших матеріалів.

Замовником робіт є відділ освіти, культури, охорони здоров’я та соціальної політики Лановецької міської ради. Підрядник – ТОВ “ІНТЕНСБУД”. Директором цієї фірми є жителька села Білозірка Лановецького району Наталія Вдовиченко.

Але коріння значно глибше.

Юридична адреса цієї фірми дивом збігається із адресою ТОВ “Протекшн-Груп” (Тернопільська область, Тернопільський район, с. Великі Гаї, вулиця Галицька, 42 Є). А вже до цієї фірми ще в 2014 році мали відношення народний депутат від “Народного фронту” Роман Заставний, народний депутат від Блоку Петра Порошенка Тарас Юрик та вже колишній голова Тернопільської ОДА Степан Барна. Зараз засновниками цієї фірми є батько Романа заставного, батько Тараса Юрика та дружина колишнього голови Лановецької РДА Юліана Сіранта.

А завищення вартості матеріалів під час виконання підрядних робіт було однією із корупційних схем, яка успішно впроваджувалась владою протягом останніх років.

ТОВ “ІНТЕНСБУД” ставало переможцем тендерів на загальну суму майже 39 мільйонів гривень,

2 коммент. к На ремонті школи в Ланівцях суттєво завищили розцінки на будматеріали. Документи

  1. […] Раніше ми повідомляли, що в кошторис включено суттєво завищені розцінки. […]

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

infoprostir@gmail.com