“Нива” в контрольному матчі перемогла “Калуш”. Відео

Перший спаринг на другому навчально-тренувальному зборі завершився мінімальною перемогою футбольного клубу “Нива” над “Калушем”.

Поєдинок пройшов у рівній боротьбі, але більше гольових нагод створили саме тернополяни. Єдиний та переможний м’яч у зустрічі “Нива” провела наприкінці першого тайму. Максим Демчук виконав простріл у штрафний майданчик “Калуша”, Хохлов вдало скинув на Герта, а лівий захисник “Ниви” вразив дальній кут воріт.

У другому таймі тернополяни втратили ще ряд перспективних нагод. Калушани ж відзначились декількома небезпечними штрафними ударами, які все ж не стали результативними.

Завтра, 21 лютого, “Нива” проведе контрольний матч проти “Волині U-19”. Поєдинок відбудеться на “Арені-Довге”. Початок зустрічі о 14:00.

Контрольний матч

20 лютого 2020, Моршин

“Калуш” – “Нива” 0:1

Голи: Герт (44)

“Нива” 1 тайм: Механів, Герт, Хохлов, Демчук, Хруставка, Мороз, Малащук, Скакун, Гатала, Дедух, Кисленко

“Нива” 2 тайм: Механів, Герт, Хохлов, на перегляді, на перегляді, Мороз, Малащук, Скакун, Гатала, Дедух, Кисленко. На заміну виходили: Єрмолов, Бідний, Волохатий, Різник, Ілюк, Проців та два гравці на перегляді.