Чортківські медики отримали потужне обладнання для виявлення антитіл до COVID-19

05 червня голова Чортківської районної ради Віктор Шепета та заступник голови районної ради Василь Градовий на запрошення головного лікаря КНП «Чортківська центральна комунальна районна лікарня» Романа Чортківського відвідали медичний заклад, оскільки на кошти, які надійшли від продажу гаражів Чортківської районної ради, по вул. Незалежності,53 м.Чортків, в сумі 784 000 грн., було закуплено медичне обладнання, а саме Аналізатор MAGLUMITM800 (хемілюсцентний іммуноаналіз) для якісного і кількісного аналізу широкого спектру діагностичних тестів.

    Дана лабораторна станція протягом двох тижнів буде встановлена у лабораторному відділі поліклініки на ІІ поверсі та являється новітньою технологією в сучасній медицині.
Цей апарат відноситься до нового покоління аналізаторів, завдяки можливостям проведення широкого спектру аналізів крові. Він працює за закритою системою, тобто виробник виготовляє як реактиви, так і апарати. Перевагою реагентів до даної системи є те, що завдяки магнітним мікрочастинам, які до них входять відбувається швидке та ефективне розділення біологічних рідин, а це забезпечує високу точність результату. Прилад працює з різними біологічними зразками, такими як сироватка, плазма, сеча або цільна кров. З моменту загрузки аналізів до видачі першого результату проходить лише 17 хвилин.
За допомогою даного аппарату можна робити 19 різних панелей :
А саме: – Онкомаркери 3 (27різних видів),метоболізм кісткової тканини, анемії, глікометаболізм, 14 статевих громонів, всю тероїдну панель, маркери запаленння , пренатальний скринінг, фіброз печінки, різні TORCH інфекції, кардіопанель, маркери автоімунних захворювань, інфекційна панель, котра включає гепатит B,C,.
    Та саме актуальне та важливе на сьогоднішній день аналіз на виявлення антитіл до COVID-19
Ig6:
Дає змогу
– Дізнатися, чи перехворіли ви короновірусом у безсимптомній формі
– Дізнатися чи виробив ваш організм імунітет до вірусу,
– Оцінити рівень імунного захисту
IgM:
– Підтвердити активну фазу перебігу COVID-19

– Провести моніторинг гострої фази захворювання
– Наявність антитіл свідчить про те що організм перебуває у процесі боротьби.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

infoprostir@gmail.com