Майже 558 млн грн ПДВ спрямували до бюджету платники Тернопільщини

За п’ять місяців цього року до бюджету від платників Тернопільщини надійшло 557,7 млн грн податку на додану вартість, що на 2,5 відсотка більше, ніж очікувалося. Додаткові надходження з даного платежу склали 13,7 млн гривень. Приріст до січня-травня 2029 року склав 87,4 млн грн або плюс 18,6 відсотка.

Зокрема, у травні суб’єкти господарювання спрямували до держбюджету 97,8 млн грн ПДВ. Це на 9,5 млн грн більше, ніж минулоріч, або плюс 10,8 відсотка.

Станом на початок червня на теренах нашого краю зареєстровано 2739 юросіб, які є  платниками податку на додану вартість. Порівняно з аналогічним періодом минулого року їхня кількість зросла на 107 осіб

Нагадуємо також, що у відкритій та приватній частинах Електронного кабiнету, розміщеного на офіційному вебпорталі ДПС (https://cabinet.tax.gov.ua/), платники податків мають доступ до сервісу «Дані реєстру платників ПДВ».

Робота у приватній частині здійснюється з використанням електронного цифрового підпису, що сертифікований у будь-якому Акредитованому центрі сертифікації ключів.

Для перевірки даних про реєстрацію платником ПДВ достатньо здійснити пошук за податковим номером (серією та номером паспорта) або найменуванням/ПІБ платника податків.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

infoprostir@gmail.com