В Ланівцях посилюють карантин

Через нові випадки захворювання на коронавірсну інфекцію COVID-19 у громаді перенесли відкриття садочків та заборонили ярмарок до стабілізації ситуації

12 червня відбулося засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Лановецької міської ради.
Про стан забезпечення санітарно-епідеміологічного благополуччя населення та виконання заходів щодо стабілізації епідемічної ситуації, спричиненої коронавірусом COVID-19, доповіла Людмила Рудніцька, головний лікар Лановецького ЦПМСД. Вона наголосила на погіршенні санітарно-епідеміологічної ситуації на території громади. Зокрема, в Лановецькому районі зафіксовано 3 нових випадки захворювання на коронавірсну інфекцію COVID-19. Вчора у встановлених контактних осіб, яких близько 50, відібірано біоматеріал для аналізів.
У зв’язку з погіршенням ситуації прийнято рішення про перенесення відкриття садочків на 22 червня за умови стабілізації ситуації.
Окрім цього, через нестабільну ситуацію із коронавірсною інфекцією комісією заборонено вуличний ярмарок у неділю, який планують відновити, як тільки ситуація стабілізується.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

infoprostir@gmail.com