Звільнений головний фіскал Тернопільщини очолив податківців Львівщини

25 червня 2020 року на нараді Головного управління ДПС у Львівській області керівному складу управлінь та начальникам відокремлених управлінь та ДПІ у їх складі представлено начальника ГУ ДПС у Львівській області Ігоря Комендата.

Нагадаємо, що з 2014 року він очолював фіскалів Тернопільщини.

Нова влада, яка прийшла у 2019 році після виборів Президента України, визнала роботу фіскалів неналежною. Тому, було вирішено звільнити всіх очільників обласних управлінь та керівництво в столиці, як не ефективних.

Як виявилось, тепер “старі кадри” знову потрібні.

Варто також зауважити, що під час перебування Ігоря Комендата на посаді керівника обласного управління ДВС, його підлеглі якимось дивом не помічали декількох десятків нелегальних заправок, які працювали без будь-яких платежів до бюджету. Безлад був й з контролем за реалізацією підакцизних товарів. Окрім цього, чимало справ про адміністративні правопорушення за матеріалами фіскалів закривалися судами, як такі, що не доводять вини порушника чи не мають доказової бази.

Нещодавно правоохоронні органи повідомили про розслідування схематозу із відшкодуванням ПДВ, в якому задіяні і фірми з Тернопільщини.

Якщо в такому ж руслі тепер будуть спрямовуватись й податківці Львівщини, порядку чекати доведеться ще довго.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

infoprostir@gmail.com