В Кременці відбулась перша сесія новообраної міської ради. Фото

26 листопада 2020 року відбулася перша сесія Кременецької міської ради VIII скликання. Засідання провели у адмінспоруді районної ради заради дотримання умов карантину. У засіданні взяли участь 32 із 34 депутатів, керівники установ та організацій, представники районної ради, громадськість.

Після оголошення результатів виборів головою міської територіальної виборчої комісії Оксаною Вальчук, слово надали уже колишньому міському голові Олексію Ковальчуку. Він подякував за роботу депутатам попереднього скликання, виконавчому комітету, фахівцям міської ради. Своєму наступнику побажав реалізувати усе, що не встигли обранці VII скликання.

Після цього новообраний міський голова Андрій Смаглюк приніс урочисту присягу та подякував кременчанам за висловлену йому довіру.

Короткою службою роботу нового скликання благословили священники.

Присутнім на засіданні депутатам міський голова вручив депутатські посвідчення.

Одне з трьох питань порядку денного першої сесії – обрання секретаря міської ради. Ним став депутат від партії «Слуга народу» Ігор Остапчук, який балотувався на посаду міського голови і посів у виборчих перегонах друге місце після Андрія Смаглюка.

Продовжать перше засідання VIII скликання через тиждень, 3 грудня, тоді й розглянуть решту питань.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

infoprostir@gmail.com