Як в дитсадку на Тернопільщині позбавляють від страхів? Фото

unnamedЗаняття з піскотерапії проводять у дошкільному закладі №1 «Золота рибка» в Чорткові.

Цей метод  практикує психолог закладу. Вона переконана, що така терапія для дітей – це ігровий спосіб розповісти про свої проблеми, показати свої страхи і позбутися від них. Окрім того, під час піскотерапії у дітей краще розвиваються увага, мислення, пам’ять, мова, моторика, комунікативні навики. А ще у дитини посилюється бажання творити і експериментувати.

–  Пісок дає  можливість обіграти з дітьми улюблену казку, а це в свою чергу розвиває комунікацію дітей, образне мислення, фантазію, впевненість, – розповідає ternopillive.com.ua завідуюча садочку Раїса Обшарська. – За допомогою піску можно вивчати літери та цифри, подорожувати різними світами.

У ефективності даного методу ми переконалися на практиці.  Якось в однієї дівчинки помер тато. Вона розповіла про це дітям в групі, відповідно у них виник страх втратити своїх батьків. Після кількох занять з піскотерапії, нам вдалося відновити психологічну рівновагу в групі. А ще завдяки спеціальним іграм в піску діти позбуваються страху темряви,  страху бути залишеними, страху перед вигаданими героями, людьми у білих халатах…  

У пісочних іграх діти природньо регулюють ігрову взаємодію. Вони самостійно вирішують конфлікти, сумісно долають труднощі, вчаться слухати і чути іншого. Так формується здібність до розуміння ближнього та співчуття. Мабуть саме тому сьогодні гра з піском стає найпопулярнішою в психологічній та педагогічній практиці, як спосіб зняття напруги, спосіб спілкування зі світом та самим собою.

 

unnamed-1

unnamed-3

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

infoprostir@gmail.com