Тернопільський школяр – бронзовий призер Кубку світу з біатлону та лижних гонок

В місті Пйон-Чхан (Південна Корея) відбувся Кубок світу з біатлону та лижних гонок серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату та вадами зору.

Відбувалися змагання в Alpensia Biathlon Center, на трасах, де рівно за рік пройдуть чергові зимові Паралімпійські ігри.

У змаганнях біатлоністів представник Тернопільського центру та ДЮСШІ «Інваспорт», учень 11 класу Тернопільської школи-колегіуму імені Йосипа Сліпого, майстер спорту України Тарас Радь у виді біатлон спринт на дистанції 7,5 км виборов бронзову нагороду серед чоловіків в категорії сидячи, клас LW 10-12.

Переміг у цьому виді Мартін Фляйг із Німеччини (результат 24:25.0, 1 промах), друге місце посів Сін Ей Х’юн з Кореї (25:00.8, 1 промах), а наш земляк Тарас Радь став третім з результатом 25:11.7 (1 промах). Тренує спортсмена заслужений працівник фізичної культури і спорту України, заслужений тренер України Віктор Федорчак.