В Тернополі посмертно нагородили 23-річного рятувальника

З гордістю можна сказати, що український народ цінує та шанує своїх героїв. Ми бачимо велич у жертовних вчинках, відчуваємо вдячність, та беремо приклад із достойних людей, які ціною свого життя та здоров’я рятують інших.

У актовому залі Тернопільського державного медичного університету ім. І.Я. Горбачевського відбулося урочисте нагородження орденом «За спасіння життя» імені Л. Ковальчука. Цю громадську відзнаку засновано Благодійним фондом «Вірую» з метою вшанування медичних працівників або особи чи групи осіб, які своїми діями, ризикуючи власним здоров’ям, врятували життя іншої людини чи систематичною працею рятували життя інших, а також за наукові здобутки в галузі медицини, що дало змогу зберегти здоров’я Української нації.

Чимало героїв, вчинки яких врятували не одне життя, нагороджувалися посмертно.

Посмертну нагороду отримала і родина рятувальника Ростислава Манащука. Молодому юнаку, начальникові караулу 14-ї пожежної частини, старшому лейтенантові служби цивільного захисту, було лише 23 роки, коли намагаючись врятувати двох чоловіків, які знепритомніли у глибокому колодязі, він ризикнув власним життям, і втратив його. Цей юнак є нашою гордістю, та ще більше нашим болем та скорботою, яка не вщухає з роками. Це добре розуміють ті, кому довелось хоронити бойових побратимів.

Усі присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять героя, який, не шкодуючи власного життя, кинувся на допомогу тим, хто був у небезпеці. “Для представників пожежно-рятувальної служби справа порятунку є не лише обов’язком, а й покликанням. Бо ті, хто працює без самопожертви й любові до свого народу та ближніх, в наших рядах не затримуються”, – відзначив начальник Управління ДСНС України у Тернопільській області Віктор Маслей.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

infoprostir@gmail.com