Юні радіоконструктори з Тернопільщини — призери Всеукраїнського конкурсу

У Рівному, на базі комунального закладу «Рівненський обласний центр науково технічної творчості учнівської молоді», відбулось відкриття Всеукраїнського конкурсу-змагань учнівської молоді з радіоелектронного конструювання. Організатором змагань виступив Український державний центр позашкільної освіти.

На Всеукраїнські змагання з радіоелектронного конструювання прибуло 18 команд з 15 областей України та міста Києва, 37 учасників. Брали участь і тернополяни. Після відкриття, відповідно до програми, відбувся перший етап — теоретичний залік. В наступні дні учасники займались розробкою та монтажем електронного пристрою.

Учасники команди Тернопільської області в особистому заліку Ігор Симак (вихованець Бучацького РЦДЮТ «Сузір’я» та Маким Яцків (вихованець Тернопільського обласного комунального центру технічної творчості школярів та учнівської молоді) посіли відповідно 2-ге та 3-тє місця.

Представники Київського політехнічного університету ім. Сікорського презентували свій навчальний заклад для учасників конкурсу та запросили всіх присутніх продовжити навчання в цьому закладі.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *