Юні радіоконструктори з Тернопільщини – призери Всеукраїнського конкурсу

У Рівному, на базі комунального закладу «Рівненський обласний центр науково технічної творчості учнівської молоді», відбулось відкриття Всеукраїнського конкурсу-змагань учнівської молоді з радіоелектронного конструювання. Організатором змагань виступив Український державний центр позашкільної освіти.

На Всеукраїнські змагання з радіоелектронного конструювання прибуло 18 команд з 15 областей України та міста Києва, 37 учасників. Брали участь і тернополяни. Після відкриття, відповідно до програми, відбувся перший етап – теоретичний залік. В наступні дні учасники займались розробкою та монтажем електронного пристрою.

Учасники команди Тернопільської області в особистому заліку Ігор Симак (вихованець Бучацького РЦДЮТ “Сузір’я” та Маким Яцків (вихованець Тернопільського обласного комунального центру технічної творчості школярів та учнівської молоді) посіли відповідно 2-ге та 3-тє місця.

Представники Київського політехнічного університету ім. Сікорського презентували свій навчальний заклад для учасників конкурсу та запросили всіх присутніх продовжити навчання в цьому закладі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

infoprostir@gmail.com