В рідному селі Степана та Олега Барн Порошенку довіряють менше чверті виборців

Голосування на чергових виборах Президента України 31 березня 2019 року окрім загальних політичних вподобань жителів Тернопільської області дають можливість побачити рівень довіри найближчих до високопосадовців людей.

Продемонструємо це на прикладі села Нагірянка Чортківського району, яке є рідним для голови Тернопільської обласної державної адміністрації Степана Барни та його рідного брата – народного депутата України від БПП Олега Барни.

В Нагірянці розташована виборча дільниця №610990. Знаходиться вона у місцевій школі. До списку виборців у цьому селі включено 1518 виборців. З них лише 993 прийшли проголосувати.

Як виявилося, жителі села, серед яких є сусіди, родичі, однокласники та друзі голови Тернопільської ОДА Степана Барни та депутата Верховної Ради України Олега Барни, дали належну оцінку їхній роботі своїм голосуванням. Таким чином, за Петра Порошенка, якого представляють обидвоє високопоставлених братів, проголосували лише 230 виборців, що становить менше 25% від кількості виборців, що взяли участь у голосуванні.

Для того, щоб хоч якось покращити рейтинг чинного Президента України, до Нагірянки в день голосування навіть приїжджав голова облдержадміністрації Степан Барна, спаливши декілька десятків пального, придбаного за бюджетні кошти.

Та, як бачимо, не допомогло.

1 коммент. к В рідному селі Степана та Олега Барн Порошенку довіряють менше чверті виборців

  1. […] Як ми повідомляли раніше, в першому турі президентських виборів в рідному селі Степана та Олега Барн Порошенку довірял…. […]

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

infoprostir@gmail.com