Category Archives: Головне

В Збаражі протокол ДВК заповняють в туалеті. Відео

На території окружної виборчої комісії №164 (м. Збараж) зафіксовано, як протокол дільничної виборчої комісії заповняються в туалеті.
(більше…)

Як на Тернопільщині змінюються ціни?

Ціни на споживчому ринку області в лютому 2019р. порівняно з попереднім місяцем зросли на 0,1%, з початку року – на 1,2%, по Україні – на 0,5% та 1,5% відповідно.
(більше…)

В рідному селі Степана та Олега Барн Порошенку довіряють менше чверті виборців

Голосування на чергових виборах Президента України 31 березня 2019 року окрім загальних політичних вподобань жителів Тернопільської області дають можливість побачити рівень довіри найближчих до високопосадовців людей.
(більше…)

В Зборівському окрузі підбили підсумки першого туру президентських виборів

Окружна виборча комісія в територіальному виборчому окрузі №165 встановила результати виборів Президента України в межах свого округу.
(більше…)

Хто стане новим тернопільським прокурором?

Керівник місцевого осередку ВО “Автомайдан” Ігор Василів оприлюднив рейтингові результати претендентів на керівника та першого заступника керівника Тернопільської місцевої прокуратури.
(більше…)

Через нерозчищені дороги люди йдуть на роботу пішки. Фото

Неспроможність комунальних служб вчасно та якісно боротися з погодніми умовами далася взнаки сьогодні вранці. Якщо в неділю велика кількість тернополян намагалася пересидіти вдома, то у понеділок довелося іти на роботу.
(більше…)

На Тернопільщині громада обирає перших старост

вибори

Сьогодні вперше обирають старостів сіл у Великогаївській об’єднаній територіальній громади Тернопільського району Тернопільської області.
(більше…)

Затримано організатора вбивства Віталія Ващенка

У Тернополі затримано ще одного підозрюваного у вбивстві депутата та активіста із Кременця Віталія Ващенка.
(більше…)

infoprostir@gmail.com