Хто з тернополян потрапив до списку колишніх соратників Януковича?

Центральна виборча комісія своєю постановою від 20 червня 2019 року зареєструвала виборчий список кандидатів в народні депутати України від політичної партії “Опозиційна платформа За життя!”.

Окрім колишніх членів Партії Регіонів Віктора Януковича в цьому списку кандидатів можна зустріти прямих послідовників президента держави-агресорки Володимира Путіна.

Зокрема, мова йде про кума російського президента Володимира Медведчука та його команду.

В цьому списку кандидатів є й представники Тернопільської області. Щоправда, таких знайшлося лише двоє.

Кравчук Олександр Богданович, народився 7 травня 1975 року, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, бухгалтер, ПП “КОБ-БУД”, член Політичної партії “ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ”, проживає в місті Тернополі, судимість відсутня, включений до виборчого списку під № 54.

Мишаківська Лідія Сергіївна, народилася 5 квiтня 1971 року, громадянка України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, викладач української та зарубіжної літератури, Кременецький медичний коледж ім. Арсена Річинського, член Політичної партії “ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ”, проживає в місті Кременець Тернопільської області, судимість відсутня, включена до виборчого списку під № 159.

Також, як ми повідомляли раніше, у 165 виборчому окрузі зареєстрований представник колишньої команди Януковича Іван Чайківський.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

infoprostir@gmail.com