Заліщицьку РДА може очолити колишній начальник районного управління юстиції

Володимир Шипітко подав декларацію про майно та доходи, як кандидат на посаду голови Заліщицької районної державної адміністрації.

Як стало відомо Інфопростору, раніше він очолював районне управління юстиції.

Також, у 2015 році під час місцевих виборів він балотувався в депутати районної ради від Блоку Петра Порошенка, однак, депутатом так і не став.

Наразі йому 43 роки і інформації про сьогоднішню місце роботи ймовірного претендента на посаду голови Заліщицької РДА немає.

У своїй декларації Володимир Шипітко зазначив, що проживає із дружиною та донькою.

Він володіє будинком площею 102,4 кв.м в селі Зозулинці та трьома земельними ділянками площею 120 кв.м (село Дунів), 990 кв.м (село Дунів) та 950 кв.м (місто Заліщики). В його дружини є житловий будинок в селі Юрківці Заставнівського району Чернівецької області площею 7650 кв.м. Як для житлового будинку площа величенька, але Володимир Шипітко сам зазначив про такий розмір нерухомості.

Також, його дружина в минулому році придбала іномарку HONDA CR-V за 181 919 грн.

З доходами в сім’ї ймовірного майбутнього керівника району в минулому році було не густо. У 2018 році він заробив 848 гривень від надання майна в оренду, 210 гривень отримав в якості призу. Ще 142 тисячі гривень Володимир Шипітко заробив в якості доходу від реалізації сільськогосподарської продукції. Але, його земельні ділянки настільки маленькі, що виростити сільськогосподарську продукцію такої вартості на них просто не реально. Але цю суму, можна було б отримати, скажімо, перепродуючи сільгоспкультури. Але для цього, як мінімум, потрібно бути підприємцем, зареєстрованим у встановленому законодавством порядку.

Документи попередніх років (розпорядження голови Заліщицької РДА про виділення земельної ділянки, декларації про майно та доходи Володимира Шипітка) надають інформацію про зовсім інші земельні ділянки. Але зараз вони чомусь не вказані.

Тож виходить, що в своїй декларації Володимир Шипітко щось приховав.

Його дружина в 2018 році заробітної плати теж ніде не отримувала, але, за 181 919 гривень продала автомобіль. За стільки ж і придбала той, який станом на 1 січня 2019 року перебував у її власності.

 

 

Як ми повідомляли раніше, десять районів Тернопільщини отримали офіційних кандидатів на голів РДА.

Керувати Збаразькою районною державною адміністрацією буде депутат Тернопільської міської ради.

Теребовлянську РДА може очолити “антикорупціонер” із не зовсім законної організації.

5 коммент. к Заліщицьку РДА може очолити колишній начальник районного управління юстиції

  1. […] Заліщицьку РДА може очолити колишній начальник районн…. […]

  2. […] очолив представник “Самопомочі” Олег Захарків, Заліщанщину – порошенківець Володимир Шипітко, Збаражчину – депутат Тернопільської міської ради […]

  3. […] голова Заліщицької районної державної адміністрації порошенківець Володимир Шипітко звільнив першого заступника голови РДА порошенківця […]

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

infoprostir@gmail.com