В декількох районах з’явились нові претенденти на голів РДА

В Тернопільській області активізувалась робота щодо формування вертикалі виконавчої гілки влади.

Абсолютно ніякий голова обласної державної адміністрації Володимир Труш, схоже, доручив цю справу своєму давньому товаришу – порошенківцю Олегу Валову, який офіційно знову претендує на посаду заступника голови ОДА.

За останні декілька днів призначено голів чотирьох районних державних адміністрацій. Нарешті керівників отримали Бережанська, Заліщицька, Збаразька та Лановецька РДА. Бережанщину очолив представник “Самопомочі” Олег Захарків, Заліщанщину – порошенківець Володимир Шипітко, Збаражчину – депутат Тернопільської міської ради від “Громадянської позиції” Любомир Балук, Лановеччину – Василь Бадищук, зять колишнього першого заступника голови облдержадміністрації Олега Барчука, призначеного за декілька днів до втечі Януковича.

Як стало відомо Інфопростору, ще декілька районів отримали нових претендентів на посади голів районних державних адміністрацій.

Зокрема, мова йде про Бучацький, Борщівський, Зборівський, Козівської та Кременецький райони.

Олена Кравчук, представниця ВО “Свобода”, претендент на посаду голови Бучацької РДА

Раніше планувалося, що Бучацьку РДА очолить директор Комунального некомерційного підприємства “Золотопотіцька районна лікарня” Бучацької районної ради Василь Понтус. У 2015 році він балотувався до районної ради від ВО “Батьківщина”.

Сьогодні ж на цю посаду претендує “свободівка”, колишня очільниця Управління праці та соціального захисту населення Олена Кравчук. Вона була депутатом Бучацької районної ради минулого скликання від ВО “Свобода”. У 2015 році Олена Кравчук балотувалася до обласної та районної ради від цієї партії, але абрала мізерну кількість голосів. Останнім часом активно зайнялась підприємницькою діяльністю в сфері роздрібної торгівлі продовольчими товарами.

На посаду Борщівської районної державної адміністрації раніше претендував депутат Тернопільської обласної ради від “Укропу”, керуючий місцевим відділенням “Приватбанку” Андрій Ратушняк. Однак, тепер його кандидатуру не розглядають. Натомість, новим претендентом на цю посаду Юрій Гуцул, який останнім часом “працював” у своєї мами в ресторані “Едельвейс”. Він тісно пов’язаний із спортивними колами району, які, в свою чергу, близькі до місцевих бандитських справ.

Юрій Сисак, претендент на посаду голови Зборівської РДА

Новий претендент на очільника райдержадміністрації і в Зборівському районі. Раніше на посаду голови планували призначити Віктора Чеканівського – колишнього чиновника, який не склав іспит на професійну компетентність. Тепер на посаду голови Зборівської районної державної адміністрації претендує Юрій Сисак – керівник “Зборіврайагролісу”. На попередніх місцевих виборах він балотувався до обласної та районної ради від “Укропу”, але в обох випадках набрав близько 4 відсотків голосів. Однак, тоді він став депутатом Зборівської міської ради, як перший в списку кандидат. У 2017 році, коли проходили вибори вже до новоутвореної Зборівської громади, він теж очолив список “Укропу”, але його партія не пройшла до ради.

Не зовсім давно комунальне підприємство під його керівництвом потрапило в кримінальний скандал. Державною екологічною інспекцією у Тернопільській області під час проведення рейду по посиленню заходів контролю за незаконними рубками лісів на території області 13.11.2018р. проведено обстеження у лісовому урочищі «Годів» на території лісових насаджень Зборівського РКАП «Зборіврайагроліс» і встановлено факт незаконної рубки 22 дерев породи сосна. На місці незаконної рубки виявлено лісопорушників, вантажний бортовий автомобіль КАМАЗ з маніпулятором (самопогрузчик) та бензопилу марки STIНL, яка належить жителю с.Годів Зборівського району. На земельній ділянці, яка прилягає до вказаного лісового масиву, виявлена поскладована заготовлена лісопродукція.
Незаконною рубкою дерев лісопорушниками заподіяно шкоди лісу на загальну суму 93 984 грн.
Матеріали справи за ознаками злочину, передбаченого ст. 246 Кримінального Кодексу України, передано до Зборівського ВП ГУНП в Тернопільській області для вжиття заходів реагування у порядку ст. 214 Кримінально процесуального Кодексу України.

Василь Ясіновський (праворуч), колишній керівник департаменту розвитку інфраструктури Тернопільської ОДА, претендент на посаду голови Кременецької РДА

Вже третій кандидат з’явився на посаду голови Кременецької районної державної адміністрації. Раніше на цю посаду претендував теперішній перший заступник голови Вячеслав Онишкевич, як “перехідний прапор” від команди Порошенка новій владі. Пізніше офіційно розглядалася кандидатура безробітного колишнього чиновника Ігоря Гука. Тепер на посаду очільника району претендує Василь Ясіновський – працівник Тернопільської обласної державної адміністрації. Проживає він в Тернополі, тож, очевидно, планує доїжджати до Кременця за рахунок бюджету. За керівництва свободівців в Тернопільській ОДА Василь Ясіновський очолив департамент розвитку інфраструктури, але пізніше був звільнений з цієї посади. Чиновник вважав звільнення незаконним, а тому оскаржив його в суді. Феміда стала на його сторону, але повертатися вже не було куди через ліквідацію посади. Тож, Ясіновського призначили керувати медійним напрямком в обласній адміністрації. Тепер його відправляють до Кременця.

Микола Михайлів, претендент на посаду голови Козівської РДА

Змінився претендент і в Козівському районі. Раніше на посаду голови РДА претендував заступник голови районної ради Роман Солтис. Тепер очолити райдержадміністрацію має заступник селищного голови Козови Микола Михайлів. Він деякий час працював в приватній сфері, потім недовго очолював комунальний напрям в Козові, двічі обирався депутатом селищної ради.

 

Також, раніше ми повідомляли, що Чортківську районну державну адміністрацію очолить сьогоднішній заступник голови ОДА Арсен Марчишак.

1 коммент. к В декількох районах з’явились нові претенденти на голів РДА

  1. […] Нагадаємо, раніше ми повідомляли, що Арсен Марчишак претендує на посаду голови Чортківської районної державної адміністрації, а Василь Ясіновський – Кременецької. […]

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

infoprostir@gmail.com