Лановецьку РДА очолить зять скандального колишнього міліціонера та податківця

Викладач Тернопільського національного технічного університету Василь Бадищук подав декларацію, як кандидат на посаду голови Лановецької районної державної адміністрації.

Як стало відомо Інфопростору, він є зятем колишнього начальника ДАІ області, заступника обласної міліції та керівника податкової міліції ДПА в Тернопільській області Олега Барчука.

Олег Барчук

Нагадаємо, що Олег Барчук в часи правління антиукраїнської команди Януковича працював головою Заліщицької РДА, а в пік протистоянь на Майдані був призначений першим заступником голови Тернопільської обласної державної адміністрації Валентина Хоптяна для координації дій силовиків в протистояннях з мітингувальниками. Та на цій посаді йому довелося працювати не довго, оскільки через тиждень після призначення після розстрілів в центрі Києва Янукович втік з України, а його ставленики на місцях були звільнені.

Самому Василеві Бадищуку 39 років. Він народився в селі Чайчинці, але жив “у зятях” в село Гриньки біля Лановець.

Працює він в Тернопільському національному технічному університеті. В минулому році він заробив 116 772 гривень заробітної плати. Дружина Василя Бадищука минулоріч ніде не працювала та доходів не отримувала. Сімейний бюджет доповнюють пенсії тестя та тещі та оплата за оренду паїв. Загалом, сімейних дохід у 2018 році склав 179 074 гривень. Це досить мала сума, якщо врахувати, що з ним проживає дружина, дві доньки, тесть та теща. Це виходить менше 2,5 тисячі гривень на одного члена сім’ї в місяць. А ще й Mercedes-Benz потрібно чимось заправляти. Ймовірно, сім’я живе на “запаси” колишнього впливового міліцейського-податкового чиновника.

Ймовірно, тесть і вплинув на призначення зятя на посаду голови РДА.

 

Як ми повідомляли раніше, десять районів Тернопільщини отримали офіційних кандидатів на голів РДА.

Пізніше стали відомі прізвище ще п’яти претендентів на посади.

Керувати Збаразькою районною державною адміністрацією буде депутат Тернопільської міської ради.

Теребовлянську РДА може очолити “антикорупціонер” із не зовсім законної організації.

Заліщицьку РДА може очолити колишній начальник районного управління юстиції.

Головою Тернопільської райдержадміністрації може стати родич голови ОДА.

 

2 коммент. к Лановецьку РДА очолить зять скандального колишнього міліціонера та податківця

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

infoprostir@gmail.com