Сопель доручить керувати Тернопільським районом родичу?

Уродженець села Увисла Гусятинського району Володимир Лабай подав декларацію, як кандидат на посаду голови Тернопільської районної державної адміністрації.

Про нього відомо не дуже багато.

Володимир Лабай з 2008 року займається підприємницькою діяльністю. Він зареєстрований, як фізична особа-підприємець. Його видами діяльності є роздрібна торгівля напоями та тютюновими виробами в спеціалізованих магазинах, а також надання інших допоміжних комерційних послуг.

Для нього підприємницька діяльність є досить прибутковою, адже, минулоріч він заробив 991 856 гривень. При цьому, Володимир Лабай не зазначив, де він здійснює свою підприємницьку діяльність і які приміщення використовує для цього.

Із майна в нього є три легкові автомобілі, а в його дружини – квартира в Тернополі.

Із минулорічного заробітку в дружини ймовірного майбутнього керівника Тернопільського району лише 380 гривень премії.

Однак, у сім’ї є чималі готівкові заощадження. Володимир Лабай має 500 тисяч гривень, 12 тисяч доларів США та 10 тисяч ЄВРО. В його дружини є ще 300 тисяч гривень.

Проінформовані люди стверджують, що Володимир Лабай є родичем дружини голови Тернопільської ОДА. Вони походять із одного села.

В кінці серпня дружина Володимира Лабая відновила і свою підприємницьку діяльність. Вже тоді йшла мова про призначення головою облдержадміністрації Ігоря Сопеля. Очевидно, обіцянку про непогану посаду для Володимира Лабая було дано заздалегідь, а підприємницька діяльність не сумісна із перебуванням на державній службі. Тому, дружина перейме бізнес в свого чоловіка.

3 коммент. к Сопель доручить керувати Тернопільським районом родичу?

  1. […] Головою Тернопільської райдержадміністрації може стати родич…. […]

  2. […] Тернопільської райдержадміністрації може стати родич…. Ще один родич сім’ї Сопелів може очолити […]

  3. […] Тернопільської райдержадміністрації може стати родич…. Ще один родич сім’ї Сопелів може очолити Чортківську […]

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

infoprostir@gmail.com