Хто очолить Чортківську РДА?

Чортківську районну державну адміністрацію може очолити Ігор Польовий. Він вже подав декларацію на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції.

На даний час Ігорю Польовому 36 років.

Він працює в Івано-Франківському загоні воєнізованої охорони Львівської залізниці.

Під час позачергових парламентських виборів він входив до складу окружної виборчої комісії в 167 окрузі (місто Чортків) від партії “Відродження”. Але, пізніше його відкликали та замінили на іншого представника. Саму ж партію “Відродження” в політичних колах асоціювали із колишніми регіоналами, які мали намір впливати на перебіг подій у виборчкомах.

проживає він в Чорткові із дружиною та донькою. У них своя невелика квартира в районному центрі та земельна ділянка в Горішній Вигнанці.

Із заробітками в сім’ї не густо. Сам Ігор Польовий минулоріч заробив всього 88 067 гривень, а його дружина ще менше – 61 193.

Як стало відомо Інфопростору, родинне коріння Ігоря Польового походить із села Нижбірок Гусятинського району. Поле відділяє цей населений пункт від села Увисла, де в зятях жив сьогоднішній голова облдержадміністрації Ігор Сопель.

Не виключено, що Ігор Польовий може бути далеким родичем до дружини очільника області.

Надіємось, що Ігор Польовий стане хорошим керівником райдержадміністрації в політично-складному районі. Адже, там зосереджені впливові політичні рухи, які здатні впливати на думку не лише району, але й області.

Очікується, що в близькому майбутньому Чортків стане центром об’єднання із кількох районів. В таких умовах без чиновницького та політичного досвіду Ігорю Польовому доведеться не просто.

 

Як ми повідомляли раніше, десять районів Тернопільщини отримали офіційних кандидатів на голів РДА.

Пізніше стали відомі прізвище ще п’яти претендентів на посади. Кандидати на керівників Бучацького та Монастириського районів визначились останніми.

Керувати Збаразькою районною державною адміністрацією буде депутат Тернопільської міської ради.

Теребовлянську РДА може очолити “антикорупціонер” із не зовсім законної організації.

Заліщицьку РДА може очолити колишній начальник районного управління юстиції.

Головою Тернопільської райдержадміністрації може стати родич голови ОДА.

Лановецьку РДА очолить зять скандального колишнього міліціонера та податківця.

3 коммент. к Хто очолить Чортківську РДА?

  1. […] Головою Тернопільської райдержадміністрації може стати родич голови ОДА. Ще один родич сім’ї Сопелів може очолити Чортківську РДА. […]

  2. […] Головою Тернопільської райдержадміністрації може стати родич голови ОДА. Ще один родич сім’ї Сопелів може очолити Чортківську РДА. […]

  3. […] Головою Тернопільської райдержадміністрації може стати родич голови ОДА. Ще один родич сім’ї Сопелів може очолити Чортківську РДА. […]

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

infoprostir@gmail.com