На Тернопільщині з’явився перший офіційний кандидат на посаду голови РДА
![](http://infoprostir.te.ua/wp-content/uploads/2019/11/zaharkiv.jpg)
На посаду голови Бережанської районної державної адміністрації претендує Олег Захарків.
Він вже подав декларацію, як кандидат на посаду.
На даний час Олег Захарків працює заступником міського голови Бережан.
У 2015 році він балотувався на посаду міського голови, але голосів йому бракнуло. Також Олег Захарків очолював виборчий список кандидатів до міськради від “Самопомочі”.
В минулому році, працюючи в Бережанській міській раді пан Олег заробив 211 379 гривень. Його дружина, в якої те саме місце роботи, отримала 148 459 гривень заробітної плати. Подружжя користується квартирою та легковим автомобілем, які не перебувають у їх власності.
[…] […]
[…] Бережанської районної державної адміністрації став Олег Захарків, який наразі працює заступником міського голови та є […]
[…] Бережанська, Заліщицька, Збаразька та Лановецька РДА. Бережанщину очолив представник “Самопомочі” Оле…, Заліщанщину – порошенківець Володимир Шипітко, […]