Президент призначив голів Бережанської, Заліщицької та Лановецької РДА

Президент України Володимир Зеленський своїми розпорядженнями від 14 квітня 2020 року призначив голів Бережанської, Заліщицької та Лановецької районних державних адміністрацій Тернопільської області.

Всі наші прогнози ще кінця 2019 року отримали свої підтвердження.

Олег Захарків, голова Бережанської РДА

Головою Бережанської районної державної адміністрації став Олег Захарків, який наразі працює заступником міського голови та є представником “Самопомочі”.

У 2015 році він балотувався на посаду міського голови, але голосів йому бракнуло. Також Олег Захарків очолював виборчий список кандидатів до міськради від “Самопомочі”.

 

Головою Заліщицької районної державної адміністрації призначено Володимира Шипітка. Раніше він очолював районний відділ юстиції. У 2015 році під час місцевих виборів він балотувався в депутати районної ради від Блоку Петра Порошенка, однак, депутатом так і не став.

Василь Бадищук, голова Лановецької РДА

Головою Лановецької районної державної адміністрації призначено викладача Тернопільського національного технічного університету Василя Бадищука.

Він є зятем колишнього начальника ДАІ області, заступника обласної міліції та керівника податкової міліції ДПА в Тернопільській області Олега Барчука.

Нагадаємо, що Олег Барчук в часи правління антиукраїнської команди Януковича працював головою Заліщицької РДА, а в пік протистоянь на Майдані був призначений першим заступником голови Тернопільської обласної державної адміністрації Валентина Хоптяна для координації дій силовиків в протистояннях з мітингувальниками. Та на цій посаді йому довелося працювати не довго, оскільки через тиждень після призначення після розстрілів в центрі Києва Янукович втік з України, а його ставленики на місцях були звільнені.

Ці призначення вкотре свідчать про відсутність кадрів у місцевої президентської команди, тому, доводиться опиратися на представників інших політичних сил.

Нагадаємо, виконавча гілка влади в області досі не сформована. Раніше президент призначив голів Теребовлянської, Підгаєцької, Гусятинської, Шумської, Підволочиської районних державних адміністрацій.

 

1 коммент. к Президент призначив голів Бережанської, Заліщицької та Лановецької РДА

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

infoprostir@gmail.com