Тернопільська спортсменка встановила новий рекорд області

ХХІІ Всеукраїнські змагання з легкої атлетики в приміщенні «Різдвяні старти» провели у Києві.

З черговими здобутками повернулись із цього турніру тернопільські легкоатлети Наталя та Іван Стребкови.

Як повідомив тренер спортсменів Олександр Степанюк, в бігу на 1500 м Іван Стребков став переможцем змагань з результатом 3 хв 54,10 сек, а Наталія Стребкова на цій дистанції здобула срібну нагороду з результатом 4 хв 28,13 сек.

«Результат Наталії Стребкової є її особистим досягненням та новим рекордом області серед дорослих та молоді до 23 років», – наголосив тренер. Спортсмени представляють ШВСМ та ФСТ «Динамо», тренери Ігор Сташко, Олександр Степанюк.

Додамо, що попередній рекорд встановила у лютому 1996 року  Тетяна Купінська – 4 хвилини 29,50 секунди.