Міський голова Чорткова на поліграфі збрехав, що не бере хабарів та відкатів? Відео

Розв’язка проекту “Нові лідери” на телеканалі ICTV стала несподіванкою для міського голови Чорткова Володимира Шматька. На одному із останніх етапів учасників перевірили на детекторі брехні.

Володимиру Шматьку ставили різні запитання, але найбільш цікавими були чи бере він хабарі та відкати. Звісно, молодий чиновник відповів категорично, мовляв, спокуси були, але він стримує себе в корупційних проявах.

Однак, як виявилося, внутрішній стан та переживання під час цих питань показали, що Володимир Шматько бреше. Та й затримання в цьому році на отриманні хабарів його заступника Олега Недокуса та начальника одного з відділів Чортківської міської ради Андрія Філіпа теж не можуть свідчити про чисті справи в оточені мера Чорткова.

Як відомо, результати опитування на поліграфі не можуть бути доказовою базою в кримінальному провадженні, та все ж, як це було, дивіться на відео.

Нагадаємо, 3 квітня 2019 року правоохоронці затримали на хабарі начальника відділу державного архітектурно-будівельного контролю Чортківської міської ради Андрія Філіпа.

Андрій Філіп, будучи призначений розпорядженням від 16.10.2018 №309-к Чортківського міського голови Володимира Шматька на посаду начальника відділу державного архітектурно-будівельного контролю Чортківської міської ради, в силу чого останній є службовою особою, оскільки наділений організаційно-розпорядчими та адміністративно-господарськими функціями та є субєктом відповідальності за корупційне правопорушення згідно пп. «в» п. 1 ч.1 ст.3 Закону України «Про запобігання корупції», діючи умисно з метою власного збагачення, використовуючи надану йому владу всупереч інтересам служби, порушуючи обмеження щодо використання службового становища, встановлені ст. 22 Закону України «Про запобігання корупції», вчинив кримінальне правопорушення, передбачене ч. 3 ст. 368 КК України, за наступних обставин.

03 квітня 2019 року близько 12 год. 40 хв. Андрій Філіп перебуваючи в автомобілі марки «Audi», який перебував поблизу приміщення Чортківської міської ради, що по вул. Шевченка в м. Чортків, одержав від власника цього автомобіля неправомірну вигоду в сумі 5000 гривень за реєстрацію декларації про готовність до експлуатації об’єкта щодо будівництва житлового будинку за адресою м. Чортків, вул. Аптечна.

03 квітня 2019 року старшим слідчим СУ ГУНП в Тернопільській області, відповідно до вимог ч.3 ст.233 КПК України, проведено огляд у приміщенні службового кабінету начальника відділу державного архітектурно-будівельного контролю Чортківської міської ради Андрія Філіпа, що знаходиться на другому поверсі приміщення Чортківської міської ради за адресою: Тернопільська обл., Чортківський р- н, м. Чортків, вул. Т.Шевченка, 21, в ході якого було виявлено та вилучено предмет злочину – грошові кошти в сумі 5000 гривень, а саме 10 купюр номіналом по 500 гривень кожна із наступними серіями та номерами: УЗ1087513, ВВ4461333, СГ6305331, ГН2902052, СБ9832817, УГ2718029, ВХ6080789, ФЖ6391783, МА2593909, ЗФ0693716, куртку чорного кольору, у якій знаходились вищезазначені грошові кошти, яка належить Андрію Філіпу та декларацію про готовність до експлуатації об’єкта щодо будівництва житлового будинку за адресою м. Чортків, вул. Аптечна.

Незадовго після затримання Андрія Філіпа, на хабарі впіймали ще одного чиновника Чортківської міської ради – заступника міського голови Олега Недокуса.

Хабар заступнику міського голови Чорткова був схований в сигаретній пачці.

Суд відсторонив від посади заступника міського голови Чорткова, якого впіймали на хабарі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

infoprostir@gmail.com